Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom elfelejteni, nem rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elfelejteni, nem rá gondolni, már minden tőlem telhetőt megtettem, hogy ne így legyen. Hogyan és mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem 1 évvel ezelőtt, és bennem egy kicsit sem halványult a szerelem. Nem tudok belőle kiszeretni, pedig nagyon szeretném. Hogyan lehet elfojtani az érzéseinket? Nagyon szenvedek a viszonzatlan szerelem miatt.
2011. nov. 19. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szeress belém! :)

Szerelmet mindig is szerelemmel tudsz elfojtani,ha igazából szereted akkor életed végéig azért néha visszafogsz rá emlékezni de attól függetlenül túl fogod magad rajta tenni!!!

MAjd idővel lesz jobb is addig is próbáld meg élvezni az életet ,találkozz minél többet a barátaiddal,járj el bulizni és próbálj meg mindig mosolyogni ! :)

2011. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nincs senki más. Mármint értitek. Nekem csak ő kellene. Más nem tetszik egyenlőre. Ráadásul első szerelem volt. Viszont nagyon intenzíven szenvedek, egy csomó egészségügyi bajom is lett azóta.
2011. nov. 19. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegényke.. Együtt érzek veled! Én is szó szerint belebetegedtem amióta vége lett. De nem lehettünk volna tovább együtt. Mert túl idős volt hozzám. De még mindig eszeveszettül,felfoghatatlanul szeretem és néha haragszom magamra amiért ÉN szakítottam vele.. De szembe kell nézni a sorssal, menni kell tovább,sajnos!
2011. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért esünk bele a gödörbe hogy megtanuljunk kimászni!!!

Ha nem megy egyedül akkor kérj segítséget!

Azért vannak a barátok is hogy segítsenek!

Első szerelem? Aranyos...Tudod mindenen túl kell egyszer esni,hát ezt is lehúzhatod a listáról!

2011. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha még 1 év után is ilyen intenzíven szenvedsz, segítséget kell kérned, mentálhigiénés szakembertől vagy pszichológustól, mert egyértelmű, hogy egyedül ezt nem bírod feldolgozni valamiért. 1 év után már a szeretteink halála miatti gyász is enyhül normális esetben. Nincs ebben semmi gáz, van egy ismerősöm ő is járt szakemberhez, mert nem tudott túllépni az exén, mára már boldog feleség-valami más mellett.
2011. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*valaki
2011. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az első és legfontosabb dolog az az, hogy lógj sokat a barátnőiddel, hülyéskedjetek,stb. A fiút tiltsd le Facebookról, így könnyebben elfelejted. Próbálj meg más fiúkkal lógni, hülyéskedj velük.
2017. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!