Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valahogy lehetek szűkebb?

Valahogy lehetek szűkebb?

Figyelt kérdés

még nem voltam fiuval de sokat élveztettem magam és "eléggé" kitágultam valahogy nem lehetnék szűkebb mondjuk ha abba hagyom vagy valami ötlet

L/16



2013. ápr. 3. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Intim torna, kegel gyakorlatok.
2013. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez hülyeség, annyit nem lehet "élveztetni" magad, hogy kibővülj annyira.
2013. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha az ujjával masztizik akkor tényleg nem, de ha vibrivel, üveggel, ilyesmivel, akkor simán kitágíthatta magát!
2013. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy tizenhat éves lány esetében nem túl valószínű, hogy évek óta napi rendszerességgel öklözze magát, vagy hasonló méretű vibrit használjon, nem hiszem, hogy zavaróan tág lennél. Az meg direkt jó, ha "be vagy járatva" egy kicsit, így legalább nem fog fájni, ha a pasiddal csinálod.
2013. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat az intim torna remélem be vállik :) le akarok menni nagyon szűkre
2013. ápr. 3. 15:39
 6/9 A kérdező kommentje:
de esetleg valami még hatásosabb módszer nincs??
2013. ápr. 3. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:

amúgy ha egy ideig nem csinálod akkor is visszaszűkül.. vagy csak 1 ujjat használj... Bár én nem értek a maszturbáláshoz... de hallottam hogy ha egy nő hosszabb ideig nem él nemi életet újra visszaszűkül és amikor újból elkezd nemi életet élni akkor kicsit olyan szűz beütése van és kellemetlen az első alkalom.

De csak hallottam, meg gondolom nem mindenkinél van így főleg ha maszturbál.

2013. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel szoktál masztizni és mennyire vagy kitágulva?
2013. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne felj, nem vagy örökre tag, ugyanugy össze fogsz szükülni, nem allando. Csak ne tagitsd magad "orias dolgokkal". De az intim torna sosem baj.
2013. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!