Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl félénk lehetek? Mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl félénk lehetek? Mitől lehet, hogy túl bátortalan vagyok a lányok felé történő közeledésre? Mivel valahogy azt sugallom magamba, hogy minek menjek oda, úgyse lesz semmi. Mivel, hogy elküld a fenébe, ti is ilyenek vagytok, vagy én bonyolítom túl?

Figyelt kérdés
Amúgy hogy álltok ehhez, hogyha egy úgymond félénk srác közeledik?
2009. dec. 10. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Az vagy, szerintem inkább a "mit veszíthetek"-et kellene magadban mondogatnod. Ha meg sem próbálod sosem tudod mit szalasztottál el, 2 oltári nagy közhely, tudom... De igaz... Nem tom milyen vagyok majdnem 2 eve vagyok együtt a Párommal így nagyon nem vagyok rászorulva az ilyen jellegű dilemmák kezelésére.


(btw.:Barmilyen srac közeledne felém orrba rúgnám, nem csak a félénket.)

2009. dec. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, na akkor hozzád tuti nem mennék oda nem szeretnék be tőrt orrot :P
2009. dec. 10. 07:45
 3/9 A kérdező kommentje:
* betört
2009. dec. 10. 07:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Kezeld úgy, mint egy kihívást. Egy férfias tettet. Bátorság kell hozzá, hogy odamenj valakihez és az esetek nagyrészében sokszor önhibádon kívül nem jön be. De amikor bejön, az bőven kárpótol minden fáradtságért. Érdemes ezért megtenni a nehéz lépéseket, ha a lány tetszik.


Meg kell tanulnod, hogy az nem jelent semmit, hogy egy csaj elküld a fenébe. Le kell szarni. Lehet hogy barátja van, lehet hogy rossz napja van. Orrba vágni úgysem fognak.

2009. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként azért van ez, mert valamikor valahol megszégyenítettek. Megtanultad, hogy szégyelned kell magad azért, aki vagy. Időbe tellik, amíg ezt felülírod. A legkönnyebb módja ennek, ha valaki szeret, és te is szereted őt.
2009. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Jajj, ennyi f@aszt... Nyugi, senki nem fog orrba rúgni. :D

Sőt a piicsába sem küldenek el. Tudod a világ nem így működik, hogy az ember ilyen hangnemben beszéljen egy idegennel. Aki így teszi annak rövid életet jósolnék. :D


Az pedig nem a legjobb ha az van a fejedben, hogy mit veszíthetek. A jó az, hogy: Itt egy csaj, tetszik nekem. Ez nekem jár, és elveszem ami az enyém. No nyilván nem kell megerőszakolni. De érződnie kell a szituáción, hogy nem ő a főnyeremény, nem könyörögsz a kegyeiért, hanem lehetőséget adsz neki, hogy mind a ketten ugyanolyan jól járjatok.


19/F

2009. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez a problémám.

Nem merek a lányokhoz közeledni.

Nem azért mert félek,hogy orrbanyomnának,én sem tudom miért =)

Ja és nem vagyok b.zi :)

2009. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem egyenlők a felek és nem te vagy a főnyeremény. Mitől lennél te jobb mint ő? Érezzétek jól magatokat azt ennyi.
2009. dec. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Először is nincs b.zi hajlamom 9.30-as nak üzenem :P és köszi a válaszokat :)
2009. dec. 11. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!