Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meg szuz vagyok. Kerdeseim...

Meg szuz vagyok. Kerdeseim lent? Es bocsi az ekezetek miatt .

Figyelt kérdés

tehat 1. kerdes: parom... mar szeretne a sexet 1-2 ev mulva ... en viszont meg messze nem ... meg legalabb 4 evet varnek vele ... azt mondta tud ram varni... de kicsit felek... nem is tudom mitol... de tudtok nekem ajanlani : sikositot ( elso alkalomhoz majd ) ovszert... es egyeb ... es melyik pozt ajanljatok elso alkalomhoz ? ami kicsit fajdalom mentesebb ... mert eleg kicsi a fajdalomkuszobom...

2. kerdes : petting? mire gondoltok? pl... szopas nyalas tapi egyeb? segotsetek... !! amugy 2 eve ismerjuk egymast kb 1 honapja jottnk ossze ... tudtok sikositokat elsohoz ... ovszereket ... pozokat ... egyeb dolgokat ami segithet ...

es meg egy : az elso nagyon faj ? :/ milyen erzes volt ? lAnYoK fIuK !! :))


2013. ápr. 8. 19:40
 1/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok :)
2013. ápr. 8. 19:42
 2/8 -=Koldus=- ***** válasza:
Majd térjünk vissza ehhez a kérdéshez 4 (atya úristen) év múlva...persze ha még meg lesz a jelenlegi barátod...
2013. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 HEndre válasza:
Amíg nem érzed,hogy itt lenne az ideje,addig ne is keress síkosítót és egyebeket! Ha a barátod nem tudja kivárni,akkor keressen másik lányt. Csak azért,mert ő szeretné,nem kell megtenned! Úgy érzem,jóval fiatalabb vagy,mint hogy ezeken a dolgokon kellene gondolkodnod. A pettingről pedig rengeteg infó áll rendelkezésre a neten. Ha még ezzel sem vagy teljesen tisztában,akkor biztos,hogy nem szabad még lefeküdnöd senkivel. A saját érdekedben,inkább még várj! Ami pedig segíthet: Beszélgess el erről a dologról a szüleiddel. Biztosan tudnak tanáccsal szolgálni és ezt szívesen meg is teszik.
2013. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is: NYUGI! :)

Egyébként ne tervezd meg az első alkalmat, hogy hány év múlva legyen, te majd úgy is fogod érezni ha kész vagy rá, és akkor jó lesz az első együttlétetek is! (És ez jobb esetben 4éven belül lesz)

2013. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat
2013. ápr. 8. 19:54
 6/8 anonim válasza:

netervezd az majd jôn magátol,ugysem elssz az 4év :)

érezni fogod,ha eljôtt az ideje

2013. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ha nagyon szerelmesek vagytok elobb utobb ugyis megtortenik. a 4 ev kicsit ijesztoen hangzik, de ne tervezd meg, majd ha eljon az ideje..amugy azert nem akarod mert nem vagysz ra, vagy azert mert elveszteni nem.akarod meg?

amugy en lany vagyok, most 15 evesen vesztettem el, es feltem tole kicsit h fajni fog meg minden.. de jol megujjazott elotte ami nem fajt csak ugye ereztem,es utana a legelejen fajt de onnantol mar jo volt:)

2013. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

33/F Indavideo/ erotika/ magyar lany szuztelenitese. Ott vannak hozza otletek egyaltalan hogyan fogjatok hozza.

Te úr isten örülj kislany, ha 4 ev mulva meg nem ba....szott felre 5x akkor mar grat. Amugy meg varjal vele. 23 evesen vesztettem szuzessegem. Ha cikinek tartod mert szuz vagy... ez van. Lehet mert pasi vagyok de magasrol teszek mas ember velemenyere e teren. Divatbol sexelni... nem jo

Ha 5-6evet egyutt vagy valakivel a legjobb 7-8 ev osszehazasodtatok meg 1 ev van gyereketek... szal nem egy 14 eves csaj vagy...

Ez a dolig nagyon jo. Es elso alkalomra jol valaszd meg a partnert. -.-

nem a huuu de jo pasi... hmm kell.

inkabb varjal vele. Mellesleg durex ovszer, ha a fiud nem akar verben harcolni... sok kell elojatekba... legfokepp nyalas... elnezest a kifejezesert. Ha nem vagy eleg nedves es bedugja nagyon fajni fog. :( A legjobb sikosito a sajat nedved es a nyala kevereke. A huvelyed termwl termeszetes sikositot ugymont.

2015. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!