Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom meglátta a gyakorira kiirt kérdéseim:s és elég furán beszél most velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
megtutta és meglàtta én nem tagadtam:s most milesz?
2012. aug. 22. 21:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
mi volt a kérdésed?
2012. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

hát ha megtuTTA az gáz...

miket írtál ki? röhögni szeretnék egy jót :D

2012. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
azt nemtom, de ha ezt is meglátja?????
2012. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
linkeld be a kérdést, amit meglátott! istenem!!!!!
2012. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
tuDTa bocsi:$ hàt rolunk :s és eléggé gàz volt :(
2012. aug. 22. 21:17
 6/29 anonim ***** válasza:
NA most kiderülnek a sötét titkaid. Tudhattad volna, hogy jobban kell vigyáznod. Így már ki estél a pikszisből, nem vagy többé a GYK tagja
2012. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
torolni fogom nemtudja annyira hasznàlni még:s hàt olyanokat, hogy megbànt, utàlom ha màssal foglalkozik, onzo vagyok vele szemben :s meg ilyeneket:s
2012. aug. 22. 21:18
 8/29 anonim ***** válasza:
háát attól függ, mivel kapcsolatos volt a kérdés..enyémtől nem lehet gázabb, mikor feltettem egy leszbis kérdést itt (pedig nem vagyok az, csak kíváncsi voltam vmire), tesóm meg szerintem elolvashatta, mert utána való hetekben érdekesmód többször is emlegette a leszbiket..szerencsére utána nem sokkal megismerkedtem a barátommal, de akkor nagyon kivoltam, hogy miket hihet rólam:s
2012. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
hát ha ezt is meglátja akkor vajon mit gondol?!!
2012. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
esküszöm nem értem! mit fogsz törölni? a kérdésedet te nem tudod törölni. írd le légyszíves, h mi a fene van! szedd már össze magad na, különben nem tudunk segíteni!
2012. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!