Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek jól tettem, hogy...

Szerintetek jól tettem, hogy lemondtam?

Figyelt kérdés

Eléggé befelé forduló, barátok nélküli 23 éves srác vagyok, aki elég sokat fantáziál lányokról, meg minden, nem volt még sose barátnőm, csak pár randi, de abból nem lett semmi.

1 hét óta komolyan fontolgattam, hogy elmegyek prostihoz, szerdán fel is hívtam egyet, meg is beszéltünk egy időpontot, de meggondoltam magam, és alig pár perce lemondtam SMS-ben az egészet. Nem tudom miért, de rájöttem, lehet hogy megbánnám később, hogy olyan valakivel történt meg az első, akinek fizettem. Pláne, hogy egy csaj szemében nagyot esnék, ha kiderülne számára, hogy én prostival csináltam először. Ti mit gondoltok?



2013. ápr. 12. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted.:) És irónia nélkül,legyél erre büszke! :))
2013. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2013. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul tetted.Szerezhettél volna egy kis tapasztalatot,talán még önbizalmat is nyerhettél volna,főleg akkor ha normálisan elbeszélgettetek volna a problémáidról...
2013. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 fospuska ***** válasza:

1. a büdös életben nem tudná meg,futó kalandnak hívják az ilyet és egy alkalom nem is elég :)

2. ha túl lennél életed első pár dugásán (és valami idősebb, normális csajt választasz,aki tanít is, nem csak a pénzed szedi el 1.5 perc alatt), könnyebben menne a csajozás is,meglenne az önbizalom,ami most hiányzik. szerintem hülyeséget csináltál,hogy lemondtad.

3. meggyőződésem,hogy inkább bátortalanságból mondtad le, úgyhogy kapd össze magad és csavarj le pár menetet a fizetős szférában,különben itt fogsz megsavanyodni.

2013. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tette, annyira szánalmas, ha valaki fizet a szexért. Ha annyira problémákat akarna megoldani, akkor pszihológushoz kéne inkább menni, nem örömlányhoz.
2013. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyből tudom, hogy az első 2 kommentelő lány, azt követő 2 pedig csávó. Lehet hogy bátortalan vagyok, de esküszöm megtettem volna. Ha nem lennék szűz. De az vagyok. Félek, hogy egy első alkalom esetleg befolyásolna olyasmit is, amiről nem is gondolnám hogy befolyásolhatja.
2013. ápr. 12. 22:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Az agyfurkászra meg a gatyája is rámenne...
2013. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ugyanazt a prostit bármikor újra felhívhatod, mivel kedvesen sms-el lemondtad, ha úgy vesszük félig-meddig jól döntöttél, mert ha rosszul is döntöttél, felhívod újból :) Érted.


Másik meg az, hogy szerintem prostihoz menni nem kihívás, mivel sejthető, hogy a szüzességed így is úgy is ugrik, mert náluk van ún. "szüzesség elvétel" amit külön kérhetsz is az árba bele van foglalva (olvastam a rosszlanyok.hu-n, sose voltam prostinál).


Mesélek neked még valamit:

Anno amikor én 19-et töltöttem be, addigra 9 lány mondott nekem nemet. Se csók, se szex, se randi, se járás, semmit nem kaptam tőlük, pedig tettem érte, hogy legyen valakim.

Elhatároztam, hogy főiskolán bepróbálkozok valakinél, ha ő is nemet mond, akkor 10 nemmel a hátam mögött nyugodtan fogok 19 évesen menni prostihoz, hisz mire várjak?


A sors közbe szólt, és ezt a 10. lányt Angélának hívják. Nem furcsa? Mintha ezt az angyalt direkt nekem szánta volna Isten, és mai napig, 4 éve, 6 hónapja együtt vagyunk. Szüzesség? Ma már csak nevet...ünk ezen :)


Nem játszottad még ki a lapjaid, fel a fejjel :)

2013. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért 19 évesen még közel sem ugyanaz a helyzet, mint 23 évesen. Ennyi idő alatt már nagyon beleeszi magát az ember fejébe, hogy valami gond van vele.
2013. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy valami "gond" van velem. De ha van is, megpróbálom a jövőben lesz*rni, mert mást nem tehetek, és kimozdulni. Eddig is tudtam, hogy ez kell nekem, és ha keresek és nem találok, lehet hogy majd jön magától. Csak nálam az is rohadtul egy faktor, hogy nem vagyok egy extrovertált típus.
2013. ápr. 13. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!