Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek jól tettem, hogy...

Szerintetek jól tettem, hogy lemondtam?

Figyelt kérdés

Eléggé befelé forduló, barátok nélküli 23 éves srác vagyok, aki elég sokat fantáziál lányokról, meg minden, nem volt még sose barátnőm, csak pár randi, de abból nem lett semmi.

1 hét óta komolyan fontolgattam, hogy elmegyek prostihoz, szerdán fel is hívtam egyet, meg is beszéltünk egy időpontot, de meggondoltam magam, és alig pár perce lemondtam SMS-ben az egészet. Nem tudom miért, de rájöttem, lehet hogy megbánnám később, hogy olyan valakivel történt meg az első, akinek fizettem. Pláne, hogy egy csaj szemében nagyot esnék, ha kiderülne számára, hogy én prostival csináltam először. Ti mit gondoltok?



2013. ápr. 12. 22:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy senki nem említett az STD-t: Sexually Transmitted Disease. Prostitól könnyen összeszedhetsz olyan STD-t amit életed végéig bánni fogsz, mint például herpeszt, hogy cifrábbat ne is említsek.
2013. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!