Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valóban érdemes csajozás...

Valóban érdemes csajozás oktatóhoz járni? (pua)

Figyelt kérdés

Elég sok könyvet elolvastam a témában magyar, angol pua dolgokat egyaránt. Nagyon sok mindent tudok az ismerkedésről, csábításról, testbeszédet is tudok olvasni. Persze csak ha más csinálja, én valamiért oda se megyek a lányokhoz, nem mindig azért mert nem merek, hanem ha odamegyek akkor se kép se hang szólni nem tudok az idegességtől, adrenalintól. Lehet hogy ez csak eleinte van?

Mert kijárni gyakorolni csak egy hete csinálom minden nap. Eddig csak olvastam, de nem cselekedtem szűz vagyok.18f

Tapasztalatokat, véleményeket várok!:)



2013. ápr. 26. 16:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Lehet,hogy nem ilyen hülyeségeken kéne gondolkodnod,hanem kimozdulni...
2013. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Project Go.


Rohadt jó! A baj, hogy csak angolul van, felirat nélkül, viszont ha megérted akkor ennél aligha van jobb.

2013. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez az egész puaság egy nagy baromság. A csajok leszólítgatását is hülyeségnek tartom. Nagyon sok csaj eleve nem ismerkedik utcán (elvből, vagy mert zavarban van, ha idegek szólítják meg).

Sokkal többet ér, ha keresel egy olyan valós közösséget (lehet valamilyen hobbihoz kapcsolódó, vagy bármi más), ahol rendszeresen találkoztok, vannak közös programok, közös tevékenység, és ebben a közegen apránként ismerkedsz, flörtölgetsz.

2013. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Nem érted a kérdést...

Másodiknak: Köszönöm utánanézek:)

Harmadiknak: Az ismerkedés dolog nem csak az utcára szól, hanem bárhová, az ilyen "közösségben fokozaton majd csajozunk" hozzáállással eddig nem sokra mentem, meguntak a csajok, vagy csak barátként kezeltek

2013. ápr. 26. 16:59
 5/29 anonim ***** válasza:
Mindenképp nézz utána. Nagyon sok része van, torrent oldalon is fent van ha nem akarsz érte fizetni. Nagyon sok hibára amit elkövettem felhívta a figyelmem, sokkal magabiztosabb vagyok és sokkal nagyobb sikereim vannak mióta nézem. :)
2013. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
#3-mal egyetértek, lány vagyok és nem ismerkedem utcán, ne a külsőm miatt akarjon bárki is felszedni. A közösség jobb ötlet, ha már ismerek valakit eléggé, akkor tudom csak eldönteni, hogy bejön-e vagy sem.
2013. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Csak azért nem fogok egy olyan közösségbe járni, ahol csajok vannak, hogy csajozzak, ha alapvetően a közösséget, vagy a tevékenységet nem szeretem.

Persze járok közösségbe néha, meg sportolni is szeretek, de most nem lépek ki ezekből csak mert egy lehetséges csaj jelölt sincs innen...

2013. ápr. 26. 17:03
 8/29 anonim ***** válasza:

egy része az eladás technika, onnan szedték

ott eleve az üzletkötők megtanulják a visszautasítást kezelni, kifogás kezelés, testbeszéd stb. szóval olyan nagy durranás nincs benne

aki úgy gondolja ez bejön, akkor nézzen utána N

2013. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Hasznos dolog, nekem rengeteget segített!
2013. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Project Go-hoz van angol felirat?
2013. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!