Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Találtam egy csajt(17), aki nagyon szimpatikus és úgy érzem ez a dolog kölcsönös is. Még nem volt barátnőm, és ő ténylegesen nagyon érett lánynak tűnik. Azonban a külseje, őszintén szólva nem tetszik. Nem is feltétlen vele van baj, hanem ahogyan öltözködik. Igazából nekem a külső sokadrangú, de mégis számít a vonzalom kialakulásához. Nagyon tetszik a lány, de most mégis mit csináljak? Semmilyen nőies, vagy csinosabb ruhát nem láttam a képein, nem modellt akarnék, csak kicsit csinosabb megjelenést. Nektek volt már ilyen tapasztalatotok? (F/20)

2013. ápr. 9. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megváltoztatni, vagy elfogadod, vagy nem érdemes folytatni.
2013. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mert nekem tényleg nem ez a fő szempont, a szexel is várnék akár évekig is, de talán érthető a porblémám
2013. ápr. 9. 09:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem nem érthető,a ruhája miatt akarsz vele lenni vagy a csaj miatt.Ha ez alapján döntesz akkor sok csalódás fog érni azt hiszem.Nekem is volt ilyen,de a csaj jól nézett ki és rendes volt,a ruházata nem tetszett,nem igénytelen volt,hanem nemvolt elég nőies,végül félre tettem ezt a dolgot és életem legjobb 2 éve volt.Hatalmas szexelések,szerelem stb.Szépen lassan magától is elkezdett nőiesen öltözködni.Aki ez alapján dönt az egy barom...
2013. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem ez alapján döntök, meglehetősen sok dolognak utánajártam, és nagyon tetszik. Hosszú távra tervezem, de szerintem mindenki megérti, hogy a külső is számít valamilyen szinten és mértékben!
2013. ápr. 9. 09:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, de sajnos ez a helyzet adott. Neked kell döntened, elfogadod vagy sem.
2013. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valószinűleg pillanatnyilag nem telik rá a lánynak, vagy segits neki (nem egy partnernek segítettem már). Nos ha van érzelmed, akkor tudsz várni, ha nincs akkor szépen búcsúzz el.
2013. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező4 Akkor öltöztesd fel:D
2013. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a segítséged hogy érted? őszintén szólva van egy húga, és ő nőiesebben öltözködik, tehát nem hinném, hogy ezzel lehet a bibi. Persze, nem a húgával akarnék összejönni, nehogy azt gondolja bárki is.
2013. ápr. 9. 09:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltok, hogy nem kellene az ízlését ráerőltetnie a lányra? van neki saját ízlése, ami lehet, még alakul, de ne játsszon senki Pygmaliont.
2013. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8 Valószínűleg a hugának most "jobban" megy, és többet tud magára költeni.


Hivd el egy kávéra, ülj le vele és beszéljétek meg. Ö elmondja hogy mit tud/nem tud tenni, te pedig miben tudsz neki segiteni a probléma megoldásában.


Ennyi:)

2013. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!