Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem első komoly kapcsolata,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első komoly kapcsolata, első nagyobb gonddal. Szilveszter és karácsonykérdés?

Figyelt kérdés

Szóval én 21 éves vagyok a barátom 30 és össz-vissz 4 hónapot vagyunk együtt.

Nekem ez az első kapcsolatom.

A gond ott kezdődik,hogy ő mindenképp együtt akar karácsonyozni és szilveszterezni én nem igazán.

Mivel ő vidéki,azt szeretné hogy legalább 1 napra menjünk le oda (230km egy irányba) engem viszont egyáltalán nem vonz a faluja-báhh rohadt hideg van ott,uncsi és nagyon sok tényleg nagyon buta rokona van ott,semmi közös témám nincs velük,túl egyszerűek állandóan csesztetnek a hülye kérdéseikkel (pl :szeretem -e a fiúkat,mennyire szeretem,lefeküdtünk -e már stb)...

Az én szüleim pedig nem akarják őt látni szenteste nálunk,mivel nem kedvelik.


Szilveszterrel az a gond,hogy én naaaggyyy buliba szeretnék menni ő pedig mindenképp otthon szeretne lenni nála velem kettesben.


Hogy kerülhetem el a nagy sértődöttséget?Mit mondjak?Én mondtam,hogy partyt szeretnék,de az neki nem tetszik mert sok pénz stb.Ő azt sem szeretné hogy a barátaimmal menjünk csak kettesben,ettől a kettestől lassan frászt kapok.


2012. nov. 27. 23:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

elgondolkodnék nekem való e ez a srác...

Ha ez is megoldhatatlan akkor szerintem keress mást...

2012. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

hát ez így elég furcsa.

egyikőtök sem enged?

meg azért elég rossz, hogy így állsz hozzá a családjához. biztos kell ez nektek?

2012. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem állok rosszul hozzájuk,de visszafogott és kedves vagyok.

Ők meg nyíltan alpárian bukók!Esküszöm nem iq betyár egyik sem,igazából még érettségije sincs egynek sem...

A barátomnak van,mielőtt valaki megkérdezné.

2012. nov. 27. 23:40
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

Tudod,egy PÁRkapcsolat során az ember a párjával akar minden időt tölteni. Te nem vagy szerelmes,ez tisztán látszik; akkor meg minek húzni az idejét? Ő már lassan családot szeretne,te meg kiakadsz,hogy kettesben kéne lenned vele..Megkockáztatom,hogy 21 éves se vagy ezzel a hozzáállással.

20L

2012. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

De 21 éves vagyok.

Értem én,de állandóan kettesben vagyunk,rengeteg napot találkozunk a héten,állandóan közös programjaink vannak.Mindig csak ketten.

Idáig mindig,de mindig buliztam újévkor,most is ezt tenném szívesen vele,de ő ketten lenne-télen egyedül a lakásban... nem tom ez számomra nem túl vonzó.

És azt sem értem,hogy egy partyban miért nem lehetünk nagyobb társasággal.

2012. nov. 27. 23:45
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ti nem illetek össze.Nem nevezném még azért komoly kapcsolatnak a 4 hónapot sem.A kompromisszumkészség pedig hiányzik mindkettőtökből.
2012. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ok,akkor nem komoly,de ez a leghosszabb :D
2012. nov. 27. 23:47
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
áldozd be a karácsonyt a szilveszterért
2012. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%

És ha esetleg egy napra félretennéd a rokonok iránti megvetésedet és tiszteletben tartanád,hogy ők a családja,később pedig-ha minden jól megy- a tiéd is és eltöltenétek velük egy napot vagy ahogy szeretné? A szilvesztert meg úgy töltenétek,ahogy te szeretnéd?

20L

2012. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Az még oké,hogy én lemegyek vele vidékre,sőt vezetek is akkor ő tud koccintani is.


De ő nagyon megsértődne,ha mégis a buli mellett állnék ki,mert neki ehhez sem kedve sem pénze (pedig mondtam,hogy ezen ne múljon meghívom én) de,hogy de jó lenne 2 teljes napot csak úgy együtt eltölteni blabla =/

2012. nov. 27. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!