Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudnám elfogadni, hogy...

Hogy tudnám elfogadni, hogy kiszaladtam az időből?

Figyelt kérdés
25 éves férfi létemre egyetlen nővel se volt intim viszonyom. Komolyan úgy érzem, hogy értelme nincs elkezdenem az ismerkedést se, mert az összes nő lerázna a tapasztalatlanságom miatt.
2013. ápr. 28. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Úgy kell csinálni, hogy hazudni is kell meg nem is. Elmész 3 vagy 4 k*rvához. Aztán ha találsz egy csajt, akinek bejössz és megkérdezi, hogy hány nővel voltál, mondhatod, hogy 3-4. Aztán már ő lesz az 5. és így tovább... vonzás törvénye ;D


Csak az elején kell hazudnod, ami tulajdonképpen már nem is hazugság. Mikor már kb a 20. nőt döngeted, akkor simán le is tagadhatod az első 4 "nőt", ott már nem oszt, nem szoroz.


Ja és ne érezd magad öregnek. Én idősebb vagyok nálad, mégsem érzem magam vénembernek. Mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát. Ezt jegyezd meg. Remélem segítettem.

2013. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
a gondolkozasodon valtoztathatnal, eggyik munkatarsam 27 evesen vesztette el prostival, utanna meg sikerult becsajozmia egyedul is, szoval nem kell feladni
2013. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen menjek prostituálthoz, mert máshogy nem fog sikerülni?
2013. ápr. 28. 15:22
 4/18 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nem azt mondtam, hogy nem fog sikerülni, csak dob az önbizalmadon. Ha egy csaj megkérdezi tőled, hogy voltál-e már nővel, és azt mondod, hogy igen, közben meg fogalmad sincs arról, hogy milyen is egy p*na élőben, akkor lebuksz, hogy hazudtál. Így viszont nem. Annyi benne a "hazugság" (ami tulajdonképpen nem az, csak elhallgatás), hogy soha a büdös életben ne reklámozd, hogy prosti volt neked az első. Vidd magaddal a sírba. A többi viszont már igazság, ergo nem kell a nőnek hazudni, hogy te nem vagy szűz és simán elmondhatod, hogy már volt előtte 3-4 nővel is dolgod. Ez a nőknek imponál :)
2013. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem tudják hogy szűz vagy,amúgy ha eddig nem jött össze a csajozás nem hiszem hogy a korodat és a szüzességedet kéne okolni.

16-17éves korodban miért nem ment a csajozás?Akkor még nem voltál "kifutva az időből",inkább gondolkodj el azon hogy a jellemeddel lehet gond,és amúgy nincs rád írva hogy tapasztalan vagy.

2013. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

,,16-17éves korodban miért nem ment a csajozás?"


Akkoriban durván igénytelen voltam a külsőmre, és el is híztam. Azóta sokat fogytam, és adok is a külső megjelenésemre, de valahogy továbbra se tudok, és nem is merek férfi módjára viselkedni a lányok közelében.

2013. ápr. 28. 15:37
 7/18 anonim ***** válasza:

Akkor meg önbizalom hiányod van.

Voltam már szűz pasival és jó volt vele,a fellépése miatt meglepődtem hogy én voltam neki az első.

Egy nőt nem érdekel hogy hány nővel voltál már ha van kisugárzásod és önbizalmad,de ezekről sem a szüzesség tehet.

2013. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

5. válaszoló, te egy gyökér vagy.


Kérdező: ha gondolod írd meg privátban, hogy mi az, amiben jónak vagy tehetségesnek tartod magad és hátha tudok segíteni, hogy tanácsot adjak.

2013. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

,,5. válaszoló, te egy gyökér vagy. "


Miért lenne gyökér? Ez csak a saját véleménye.

2013. ápr. 28. 15:48
 10/18 anonim ***** válasza:

A hozzáállás rossz. CSak akkor helyénvaló, ha tényleg nem is akarsz párkapcsolatot, és a prostik is kielégítenének. Akkor oké.

DE! ha te vágynál többre is, /én pl nem/ de ha te mégis, akkor érdemes lehet próbálkozni.

Kb a nők 70% a eltakarítana ,mert ilyen kései tapasztalatlan vagy, mindnek a tökéletes testi-lelki partner kell, a szexuális tapasztalatlanság ténye sokakat nem vonzz. EZ van.

Van pár akinél bejöhet, fogd ki .

De ehhez neked rengeteg pofáraesést, megaláztatást, csalódást be kell nyelned. Az út rögös lesz.

Készen állsz a "vesszőfutásra" ?

2013. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!