Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudnám elfogadni, hogy...

Hogy tudnám elfogadni, hogy kiszaladtam az időből?

Figyelt kérdés
25 éves férfi létemre egyetlen nővel se volt intim viszonyom. Komolyan úgy érzem, hogy értelme nincs elkezdenem az ismerkedést se, mert az összes nő lerázna a tapasztalatlanságom miatt.
2013. ápr. 28. 15:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

,,De ehhez neked rengeteg pofáraesést, megaláztatást, csalódást be kell nyelned. Az út rögös lesz. "


Ehhez most nincs türelmem, szóval inkább prosti.

2013. ápr. 28. 16:23
 12/18 anonim ***** válasza:

Jó döntés, én is így vagyok vele.

Annyit nem ér egyébként az egész párkapcsolat! Egy idő után a szerelem kimúlik, a párok elhidegülnek egymástól, ez az esetek többségében így szokott lenni. Aztán csak nyűglődhetnél az unalmas családos élet szarságaival. Nekem ez nem kéne. Az a sok megaláztatás, amit nőktől ki lehet fogni nem ér meg annyit.

Prosti nem fog kiröhögni a tapasztalatlanságod miatt.

Legalábbis elég nagy marha volna amelyik megtenné, mert nem tenne jót a hírnevének. Üzletileg nem éri meg neki, hogy húzogassa a pofáját, mint a nem pénzért szexelős nők tömkelege.

2013. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Lehet, volt már, vagy van néhány olyan lány ismerősöm, aki bevállalna/vállalt volna, fene tudja, de igazából lényegtelen. Nem fogok kockáztatni sorozatos csalódásokkal.
2013. ápr. 28. 17:14
 14/18 anonim ***** válasza:

CSak maximum akkor néznek át ezen a szüzesség dolgon, ha tudod az érdekeiket mással kompenzálni. Túl jóképű, jó kiállású vagy, esetleg jó karrierista pénzel dúsított egyén, vagy esetleg egy remek humoros szerethető személyiség, akkor nem annyira! számít nekik a szexuális tapasztalatlanság. Egyébként ,ha sok személyiséghibád van, akkor a tapasztalatlanság is felértékelődik bennük, még szájhúzósabbak lehetnek.

Csak ha van mivel kompenzálni, akkor fogja /egy részük/ tolerálni. De azt sem tudhatod előre ,hogy melyik milyen aljadék hozzáállású lesz a nem fizetős nők körében.

Mindnek van egy igényszintje, egy elvárási küszöbje, amit neked meg kell tudnod ugrani, ahhoz,hogy az elfogadható kategoriába tartozz.

Minden nőnek ez más és mást jelent, persze sok azért az átfedés. Ilyen átfedés téma ez a szüzesség dolog is sajnos.

2013. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Valószínűnek tartom, hogy a legkevésbé sem nézek ki jól, különben már magától szólított volna le egy csaj, és vonszolt volna magával, hogy dugjam meg. :D
2013. ápr. 28. 18:26
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as válaszoló:

Nem vagyok gyökér,de tényleg nincs rá írva a homlokára hogy szűz,ha randizok nem kérdezem hogy hány emberrel feküdt le,és nem küldtem prostihoz.

Én is hosszú távra gondoltam a dolgot,a mai napig nem tudom hogy a párom előttem hány nővel feküdte le,de vicces amikor a pasi a korát vagy a szüzességét okolja a sikertelenség miatt.

Viszont a kérdezőtől pozitív dolog hogy felfogja hogy a személyes véleményemet írtam le.

5-ös válaszoló voltam.

19L

2013. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves 19/L. Én vagyok a 8. válaszoló. Elnézést, ha megbántottalak, de szerintem fogalmazhattál volna kicsit finomabban is. Nekem tuti rosszul esett volna, ha ilyet írsz, mert szegény kérdező így is elég önbizalom hiányos, nem kell még jobban lehúzni, mert az nem segít rajta. Ja, én meg fiú vagyok :D
2013. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdető: a csajok nem fognak téged leszólítani csak úgy, kivéve ha oltári nagy r*bancok, esetleg egy Casanova vagy. De általában az a jellemző, hogy a fiúnak kell mindig kezdeményezni.
2013. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!