Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha csak meg akarna fektetni a...

Ha csak meg akarna fektetni a pasi, és ő lenne nekem az első, az rossz lenne nekem tényleg? 22/L

Figyelt kérdés
Én úgy érzem szeretem őt, de ő nem akar kapcsolatot. Szerintem szívesen lefektetne. Én még szűz vagyok, de már nem vagyok annyira fiatal. Amúgy szeretnék már szexelni (csak vele! mert érzek iránta valamit és nagyon vonz engem). De ha esetleg megteszem vele, ő lenne az első, és utána tovább állna mondjuk, az nagyon megviselne?
2013. máj. 5. 21:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mert azt mondják szerelemből jó az első. Én szerelmes vagyok belé úgy érzem, vagy legalábbis oda vagyok érte nagyon. Hogy ő mit érez nem tudom...Sok randink volt már, nagyon türelmes, figyelmes, nem nyomul. De tuti nem szeret.
2013. máj. 5. 21:10
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát meg bizony. Szerintem nem ezt vártad és nem ezért tartottad magad. Megértem, hogy szeretnéd elveszíteni a szüzességed, de azt inkább párkapcsolatban tedd meg! Jobban jársz hidd el. Sokkal jobban.
2013. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem annyira nem nagy dolog ez a szüzesség...Jó persze nagy dolog, meg szép (azt mondják) de nem tartom nagy számnak. Nem azért vagyok szűz mert tartogattam, hanem mert így alakult. De ő nagyon vonz engem tényleg. Csak így is rossz ha nem vagyunk együtt pedig szeretem, hát még akkor ha esetleg lefeküdnénk és ő dobna utána. Meg a szégyen vagy nem is tudom...
2013. máj. 5. 21:17
 4/14 anonim válasza:
való igaz.jobb lenne egy párkapcsolat az első alkalomra.no,de....szexről van szó,ami meglehetősen jó dolog.a lelked lehet bánná a dolgot,de a tested tuti nem.ha ő nem lenne,akkor van e más lehetőséged?ezt azért kérdem mert azt írtad csak vele tennéd meg.ha nincs más pasi a közelben,akkor ne félj,egyszer el kell kezdeni,csalódni pedig még jó párszor fogsz.ám az a legegyszerűbb ha megbeszéled vele,hogy mire számíthatsz a jövőben,hogy van e hosszútávú szándéka veled.a válasz után eldöntheted.
2013. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

3-as, neked lenni is elég nagy szívás lehet...


Kérdező, ezt neked kell eldöntened. Első kérdés, tudja-e hogy szűz vagy... Mert ha igen, és így is csak egyszer akar megfektetni, hogy legyen egy olyan vonalka is a füzetben, ami a szüzek oldalon van...

Azt hiszem nem nagyon kell belemennem a dologba. Ehhez még hozzájön az is, hogy aki csak egy estét akar, nem arról híres, hogy túl türelmes lenne, hozzád pedig kelleni fog, főleg az első alkalommal, már ha normális a társad.

2013. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem nincs más a környezetemben. De vele nagyon szeretném. Írtam hogy iránta érzek valamit, kívánom őt stb.

Egyedül az zavar hogy ő felettem járt a suliban anno és sok közös ismerősünk van. És bár én nem tartom a kapcsolatot senkivel, de ő igen. És milyen ciki lenne ha elmondaná XY-nak hogy "Nem volt semmi csak megd*gtam" ez elég szégyen dolog lenne. És még védekezni sem tudnék mert mondom senkivel sem beszélek. Meg ki sem néznék belőlem, jókislány vagyok. Max ez úgy lenne jó ha ő mászna rám, hogy azért mégse tűnjek ribinek.

2013. máj. 5. 21:29
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudja hogy szűz vagyok. Nekem még igazi nyelves csókom sem volt és azzal is türelmes volt, mert nem engedtem neki eddig. Azt sem erőltette velem. Na hogy a szexel türelmes lenne-e azt nem tudom...Amúgy sok partnere volt már. 6 lányt ismerek és még ki tudja mennyi volt.
2013. máj. 5. 21:32
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem tenném meg a helyedben. Ez emberfüggő egyébként, de azt érzem, hogy az első akkor szép és jó, hogyha párkapcsolatban vagy vele.


Engem még anno a barátom le akart fektetni, de már láttam rajta, hogy nem tetszik neki ez a kapcsolat, mondhatnám azt is, hogy célozgatott rá, hogy szakítani fog. Szűz voltam én is, és ő is, és azt mondta egy nap, hogy nagyon kíván, és tegyük meg. Mivel éreztem rajta, hogy nem oké minden, megkérdeztem tőle, hogy ugye nem fogsz dobni utána, mert az nagyon rosszul esne. Erre kiakadt, elkezdett ordibálni, hogy mit képzelek én, ilyennek ismertem őt meg? Kibékültünk, de mondtam neki, hogy várjunk még egy kicsit. Rá egy hétre otthagyott egy másik csajért. És még én voltam a szemét, hogy ilyeneket képzeltem róla. Nagyon örülök, hogy nem mentem bele, mert biztos vagyok benne, hogy már csak a szexre ment, utána elhagyott volna, és az egy életre megviselt volna. Nem mondom, hogy jól esett, hogy otthagyott egy másik csajért, de ha szex után hagy ott, az még rosszabb lett volna. Jó, ez mondjuk nálam gyerek fejjel történt, te meg nagy lány vagy már, és tudod milyen következménye lehet ennek, szóval a te döntésed. Kívánom neked, hogy jobban járj, mint én, és esetleg össze is jöjjetek:)

2013. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez az hogy ő nagy csajozós. Nem hiszem hogy megmaradna mellettem. Max visszajönne ha szükséglete van. A volt barátnőjét megcsalta 1,5 éve, de mai napig is szívesen visszamenne hozzá a szexért. Csak a lány nem engedi már....Szóval erkölcsileg nem egy bajnok. Mit szeretek rajta? :D Nem tudom...Szóval sok mindenre nem számíthatnék tőle.
2013. máj. 5. 21:49
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
3-as vagyok. Köszi az aggódást de én nagyon is jól érzem magam a bőrömben ;) :)
2013. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!