Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Rossz a gondolkodásom? "Baj"...

Rossz a gondolkodásom? "Baj" lenne ez?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 22 éves barátommal komoly párkapcsolatban vagyunk.

Úgy "döntöttünk" vagy is nem döntés..hanem akarat és elhatározás, és szokás.. hogy az esküvőig nem lesz szex. Mi így szeretnénk!


Sokszor beszélgetünk társaságokba és felmerül a téma, és mi mondtunk hogy mi esküvőig nem szeretnénk szexet..

Ők csodálkozva, kiközösítve "néztek" ránk..

És jöttek a kérdések hogy normálisak vagyunk?, stb..


Ez ilyen nagy dolog lenne?


Remélem érthető miről van szó.


Köszönöm a válaszokat.



2013. máj. 6. 19:02
1 2
 11/12 Ladányi Gyuri válasza:
41%
Most én nagyon bunkó leszek!! Nem vagytok mind a ketten más beállítottságúak?? Én nem értem az ilyen egyedi gondolkodást. Ha én szeretek valakit akkor nem tudom elképzelni , hogy ne legyen testi kapcsolat. Vagy csak én vagyok szexista???
2013. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ismerek egy ilyen középkorú házaspárt, a házasság előtt nem volt köztük szex, utána meg, mivel mindketten tapasztalatlanok voltak, a minimális aktusra szorítkoztak. Az asszonynak soha nem volt még orgazmusa, mivel a minimálszex neki nem okozott orgazmust, a férje meg magától nem forszírozta a bonyolultabb izgatásokat. A nő azt mondta erre szégyellősen, hogy neki elég, ha a férjének jó. Na, ez lesz nálatok is valószínűleg.
2019. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!