Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Más is ilyen szerencsétlen...

Más is ilyen szerencsétlen pasik terén? Mi a BAJ velem?!

Figyelt kérdés

Eddigi életem során 5 pasassal randiztam.


1. Vele csókolóztam először, vele vesztettem el, nagyon szerelmes voltam, kb. 8 hónapig jártunk. Úgy lett vége, hogy egyszerűen rideg-semleges hangnemben közölte, járhatok/lehetek akivel csak akarok, őt nem érdekli..


2. Nálam kb. 18 évvel idősebb. Sokszor randiztunk, nem akartam elsietni/könnyen adni magam. Az ismerkedés után 3-4. hónapra jutottunk el az ágyig, ahol ellökött magától, mert éppen nem voltam csupaszra borotvált.


3. Ő is idősebb volt, először hazudott a koráról, a második randin mondta meg hogy nem is 16 évvel, hanem 23 évvel idősebb (de szerinte ezt senki nem mondaná meg...) Ezek után őszintén elmondtam neki, hogy ez azért már nagyon sok, én ebbe nem megyek bele, sőt! Hónapokig keresett, én nem válaszoltam, végül azt mondtam: OK, ha ennyire kitartó, lássuk.. találkoztunk egy kávéra, mondtam, hogy probáljuk meg, csináljunk közös programokat aztán lesz ami lesz. Többet sose jelentkezett.


4. Neten ismertem meg. Első találkozásra lehengerelt. Teljesen egyrugóra járt az agyunk, nagyon kedves, udvarias, figyelmes, vicces, gáláns volt. Második találkozó már sose lett, mivel folyamatosan, szinte már kissé aggresszív stílusban erőltette, hogy akkor legközelebb este jöjjek át hozzá és aludjak nála, majd masszíroz meg együtt fürdünk (a "csakis komoly kapcsolatot keresek" címszó alatt!).


5. Magas beosztásban levő, elvált, erősen vallásos pasas. Őszintének tűnt, ezért szimpatikus volt. Mentünk ide-oda, fogta a kezem, láthatóan nagyon büszke volt rám (ezt mondta is). A 3. randin (3. napon) volt szex. Másnap eltűnt, nem válaszolt az üzeneteimre, nem vette fel a telefont stb.


2013. máj. 19. 22:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
33%
magas igények, alacsony önkritika
2013. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Lóg valami a lábad között?
2013. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
61%
Hány éves vagy, hogy ennyivel idősebb férfiakra buksz?
2013. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Ezeket olvasva nem, nem veled van a baj. Egyszerűen csak rossz férfiakkal ismerkedtél meg. Ne add fel a reményt, nagyon sok rendes pasi mászkál még a világban, rátalálsz majd te is :)
2013. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Magas igényeim lennének?! :O

Egyikük sem volt az a jóképű, izmos félisten.


Milyen igények akkor?

2013. máj. 19. 22:22
 7/34 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2013. máj. 19. 22:23
 8/34 anonim válasza:
mind azt a szeretetet fogadjuk el, melyről úgy véljük hogy megérdemeljük
2013. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Talán nem idősebb pasikkal kéne mindig kezdeni.
2013. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Szívesen lennék 6. a sorban .:)
2013. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!