Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy srác aki úgy tudja...

Van egy srác aki úgy tudja hogy már nem vagyok szűz és szeretkezni akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb egy hónapja kezdtünk el beszélgetni és tetszem neki meg ő is nekem csak én az elején hülyeségből azt mondtam neki hogy már nem vagyok szűz és hamarosan nála fogok aludni és szexelni akarna de nem tudom mit tegyek://

2013. máj. 24. 09:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16 évesen még bőven nem szabadna szégyelned h szűz vagy. Sőt büszkének kéne rá lenni. Az a csávó meg aki így kijelenti h neki nem kell szűz csaj... hát ne haragudj de egy tapló f.sz. Ha neked ilyen kell akkor feküdj csak alá.
2013. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek. Ez a csávó azt sem tudja mi a szerelem. Csak mondja neked h szét tedd a lábadat. Hogy lehet valaki ennyire naív???
2013. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek vagytok mind a ketten ilyen gondolkodással....
2013. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
Akkor adok olyan intelligens tanácsot mint amilyen a hozzá állásod. Feküdj le valami kis ratyi gyerekkel aki örül hogy ha nunit lát, és utána már pumpálhat a srác is :D
2013. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
a legjobb fiu barátomnak elmondtam és ő azt mondta nekem hogy ha akarom ő lefekszik velem de szerintem inkább hanyagolni fogom azt a srácot
2013. máj. 24. 10:32
 16/18 anonim ***** válasza:

Jövőnk zálogai...


Most törlöm is ezt a kérdést, elkeserítő az ostobaság és a szexhez való hozzáállás...


Dugasd meg magad valakivel kisanyám, oszt máris feküdhetsz a következő alá!

Szánalom.

2013. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 SevN válasza:
53%

Kedves Kérdező!


Mondd el a barátodnak, hogy szűz vagy. Meg kell neki értenie, ha ez nem megy, akkor minek erőltetni. Az, hogy nála alszol, az meg nem jelenti egyből, hogy szexelni fogtok:)

Ezek a kijelentések, hogy szűz lánnyal soha, nem komolyak. Anno én is azt mondtam, hogy vörösökkel többé soha, aztán össze is jöttem egy vörössel, aki mára már a feleségem lett:D


Üdv,

SevN

2013. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
mond meg naki őszintén hogy szűz vagy és nem szeretnél szeretkezni.
2013. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!