Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, pontosan mihez lehet...

Lányok, pontosan mihez lehet hasonlítani a szüzesség elvesztésével járó fájdalmat?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi! A barátom 23 én 17 vagyok. Neki már voltak barátnői, de egyik se volt szűz. Én még az vagyok. És sokat beszélgettünk róla, hogy milyen lesz az első, de mivel ő se tudja, milyen egy szűz lánnyal, ez olyan rossz érzés. Pontosan mihez hasonlítanátok? Mennyi ideig fáj? Szólhatok neki ha fáj? Légyszi értelmes válaszokat és köszi előre is!
2013. máj. 26. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Mintha s*ggberaknának egy forró, vasból készült, rozsdás kampóval.
2013. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
8%
igen pontosan ilyen!
2013. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
olyan lehet mint 1tökönrúgás.
2013. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

ne görcsölj rá, nekem egyáltalán nem fájt az első. (=

mondjuk később másik barátommal igen, de az nem rossz érzés, bár az elsőhöz nem tudom ugye hasonlítani. olyan feszítő érzés, érzed, ahogy kitágít, de nem az a "rossz" fájdalom, számomra kicsit izgató is elképzelni, mit művel odalent. (=

barátod biztos nagyon óvatos lesz, de szólj is neki közben, hogy lassabban, vagy hogy mozogjon.

2013. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszönöm! Többieknek no comment. Amúgy mi a rákért lennék már terhes?
2013. máj. 26. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem basszus, NEM SZÓLHATSZ NEKI HA FÁJ. Komolyan ez meg milyen kérdés???? Persze hogy szólj neki! Mindenkinek máshogy van, lehet fáj, lehet nem. Na én ink hagyom a részleteket, olvass sztorikat google-n...
2013. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt így nem lehet pontosan megmondani,hogy mihez hasonlít az a fájdalom,mert ez relatív van akinek nem fáj van akinek kicsit és van olyan is aki eléggé megszenvedi az első alkalmat! Azt írod a barátod volt már más lányokkal is, akkor pedig tudni fogja mit hogyan kell csinálni,hogy neked a legkevesebb fájdalommal járjon.Az pedig természetes,hogy szólhatsz neki ha fáj! Ne aggódj,nem lesz annyira vészes mint amennyire félsz tőle! :)
2013. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mindenkinek más... függ a szűzhártyád vastagságától is meg egyéb ilyenek. én pl úgy éreztem mintha szétrepedtem volna (nem tudok jobb hasonlatot). én is 17 vagyok a barátom meg 23, igaz nekem nem vele volt az első, de még így is nagyon kedves és gyengéd az ágyban, szóval nem kell félned, mert a te barátod is valószínűleg jóval tapasztaltabb és tudni fogja, hogyan bánjon egy lánnyal
2013. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem fájt. ha tényleg szeret téged, akkor egyértelmű, hogy szólhatsz neki, ha fáj. 16/L
2013. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!