Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az egész miért tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész miért tesz ilyen furcsa dolgokat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem és folyton vele álmodok de azt nem tudom hogy miért. Múltkor a buszon együtt utaztunk és két megállónál is megnézte hogy a buszon vagyok e még.(még soha nem jött el addig neki nem ott kéne leszállni ahol akkor).

A buszra valamelyik nap együtt szálltunk fel és olyan furcsán nézett rám aztán amikor szállt le oda állt ahol én voltam és rám nézett. Aztán az iskolában az egyik ünnepen rá néztem és azt vettem észre hogy engem figyelt.

Ma meg a mikor mentem a terem felé ő előttünk ment és elfordította a fejét hogy megnézze hogy mi megyünk e mögötte. A haverjai is nagyon furcsák a barátnőmmel elmegyünk mellettük vagy látnak minket. Jeleznek egymásnak meg ilyenek.


2011. jan. 12. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmmmm:Ez már nem vicc.Valószínűleg valamilyen titkos szervezet tagjai, esetleg beépített alkaida tagok.
2011. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 11?
2011. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
annyi nincs
2011. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kémkednek

tetszetek nekik

2011. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tini csaj vagy mi te csacsi? 10-13 körül valahol. hát tetszel neki,csak a bátorságát otthon felejtette.
2011. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!