Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért furcsa ez az egész? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Több mint 3 hónapja vagyunk együtt. Én 16 éves vagyok ő 23. Tegnap volt egy pici félreértésünk, de semmi különös és este mikor köszöntünk el egymástól, olyanokat mondott nekem amitől egyszerűen elsírtam magam annyira jól esett.

Na most ma is reggel egyből kaptam egy tábla csokit ajándékba nőnapra még anya meg nagyi is kapott valamit. Aztán meg beszélgettünk tök normális meg mit tudom én. Megint nagyon jól megvoltunk.

Erre most hogy beszélünk face-n mivel ő már melóban van, kicsit olyan fura nekem ez az egész. Mert elmondtam hogy miért kapott el a sírás tegnap, végül is azért mert

azért esik annyira jól, hogy foglalkozik velem, meg itt van, mert én se a "barátaimtól" nem kapom ezt, se az exemtől nem kaptam ezt meg, mármint a törődést. És most csak úgy szimplán rákérdezett, hogy ez olyan különleges?

Fura ez nekem egy kicsit.

Szerelmes nem vagyok, de nagyon szeretem. Ő mindenkinek úgy tűnik mint aki szerelmes belém, de ő váltig állítja hogy nem így van. Igazából nem érdekel, mert nagyon jól megvagyunk.

De mégis miért fura nekem egy kicsit ez az egész?


Köszi az értelmes válaszokat!


2013. márc. 8. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő idősebb nálad, másképp gondolkodik érettebben, és előrehaladottabban.
2013. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez van a barátnőmmel :)

Én nagyon szeretem, de szerelmes is vagyok. Ő 17 én 23. Azt mondta, még senki nem volt ilyen figyelmes hozzá. Hát hozzám sem :) Szóval csak próbálom viszonozni. Igazából az a célom, hogy neki jó legyen. Akkor a legjobb nekem is.


Szerintem örülj neki. Szeret téged. És nem csak lent, szívben is ;)

2013. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkét választ! :)

Második: Gratulálok nektek! További sok sikert!

Kedves vagy. :))

2013. márc. 8. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!