Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz 16 évesen szűznek lenni?

Gáz 16 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Volt már pár barátom, de egyiket sem sz@ptam le, ők sem nyúlhattak a bugyimba, szóval igazából csak a csókig jutottam a tapogatáson kívül. (max a mellemet foghatták meg az előző barátaim, de csak ruhán keresztül.) Most akkor visszamaradott vagyok szexuális téren?

2013. jún. 18. 22:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Büszke vagyok rád, de komolyan! :D
2013. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Ez nem Kortól függő hanem attól h mennyire vágysz a másikra :D
2013. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez most valami vicc, vagy tényleg nem gáz? Mások piszkálnak néha, de én nem akartam beleugrani, mert féltem. ://
2013. jún. 18. 22:16
 5/23 anonim ***** válasza:

ezt vitassuk meg privátban. :D

16/f

2013. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Az a gáz hogy ezt megkérdezted! Miért lenne az. -_-
2013. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Inkább egy gyöngyszem vagy a sok közül. Lányoknál mára már elég gyakorivá vált, hogy az első barátjának akivel összejön odaadja a szüzességét miközben a feje lágya sem nőtt még be. Hidd el még bőven ráérsz azon gondolkozni, hogy mikor kéne elvesztened. Ha odajutsz akkor meg inkább azon fogod törni a fejed, hogy mennyire rossz lesz mint hogy mennyire fogod élvezni (tapasztalat).
2013. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Már elnézést, de ne legyél hülye... tipikus fiatal vagy aki azt mondja hogy "jaj mer a másik azt mondja, meg ciki, meg izé..." ugyan kérlek... Ki nem szarja le más mit mond? Akkor veszíted el, vagy jutsz el XY dologra amikor úgy érzed. És NE hallgass másra ilyen dolgokban! 27/F
2013. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Verd már magad arra,hogy milyen bizalmatlan,és komolyabb kapcsolatra kéáptelen vagy,jó?
2013. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Te magad gáznak érzed? Mert ez a kulcs! Nézd, tőled valamivel idősebbként szintén szűz vagyok, ezt sokan tudják is a környezetemben. De az, hogy mit gondolnak róla, nagyon nem tud érdekelni. Én magam nem érzem cikinek, és ez a fontos. Gondold végig te is!
2013. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!