Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz 16 évesen szűznek lenni?

Gáz 16 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Volt már pár barátom, de egyiket sem sz@ptam le, ők sem nyúlhattak a bugyimba, szóval igazából csak a csókig jutottam a tapogatáson kívül. (max a mellemet foghatták meg az előző barátaim, de csak ruhán keresztül.) Most akkor visszamaradott vagyok szexuális téren?

2013. jún. 18. 22:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%
A való életben gáz,itt meg amilyen emberek vannak,(pinát se láttad,pedig öregebbek,mint te)nekik ez jó dolog.De van olyan idős öcsém,mint te,és tudom,hogy gáznak számít,és biztos ki is nevetnek a hátad mögött.
2013. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, hogy manapság a 16 évesek úgy gondolják, gáz szűznek lenni. Mert ha 14 évesen már mindenen túl vannak az a normális? Nehogy véletlenül gondolkodjatok, és rájöjjetek, hogy gyerekek vagytok, és csak akkor SZABAD ilyet csinálni, ha jó ideje szerető partneretek van.
2013. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
11es vagyok megint.12es,akárhogy is gondoljuk,attól még a tizenévesen így vannak vele.Mondjuk,ha valaki az én koromban szűz,azért én is furcsén nézek rá.De témánál maradva,elég fura világ ez,ahol ha 16 évesen nem is ujjaztak meg,ultragáz csaj vagy,vagy ha fiúként nem dugtál már,akkor biztos a fiúkat szereted...
2013. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Ne már hogy a 16 éves tiniknek nem elég a nyalóka..egyáltalán nem gáz szerintem
2013. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Olyan embernek ad oda akit igazán szeretsz mert én is azt hittem 15 évesen h gáz h akkor még az voltam de szivem szerint a mostani páromnak adtam volna oda . 27L
2013. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Aurora117 válasza:
egyáltalán nem gáz ;) miért lenne az?
2013. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hogy lennél már visszamaradott? 20 évesen sem lennél az, ha nem feküdnél le valakivel... és valóban, az gáz, hogy ezt te gáznak érzed, mert a barátaid azt mondják, hogy gáz.
2013. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
hogy lenne gáz?????????? én 21 évesen vesztettem el, előtte jártam olyannal akiről kdierült hogy csak meg akar dugni, trófeaszerzés céljából- hát rögtön szakítottam vele. a jelenlegi barátom nagyon örült neki hogy szűz voltam, én meg éreztem hogy ő az aki megérdemli hogy odaadjam magam.
2013. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
nem is gondolnád, mennyi lány van akik csak 20 felett vesztik el! főleg értelmiségi körökben. nyilván egy olyan suliban ahová butácskák járnak és azt sem tudják hogy kell védekezni meg már 15 évesen túl vannak pár abortuszon, ott nagy a húzóerő és mind (akik esetleg alapból nem ilyenek, még azok is)korán le akarnak feküdni valakivel. de akit nem az hajt hogy milyen a környezete, és nem érzi úgy hogy már kész rá, vagy kész lenne rá de az megfelelő partnert még nem találta meg, az várjon inkább! úgy sokkal jobb lesz!
2013. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember 17 évesen veszítik el! százalékos arányban kb. 72%
2013. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!