Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » LÁNYOK! Amikor még szűzek...

LÁNYOK! Amikor még szűzek voltatok/vagytok mikro döntöttetek úgy Párkapcsolatotokban, hogy megadjátok mgatokat, mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha egy srác nagyon odavan valakiért megelégedne avval ha csak orális lenne 1 évig, mert a lány nem akarja?
2013. jún. 29. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

amikor tényleg érezzük, hogy na ez a mai megérdemli, hogy odaadjuk magunkat neki

ha valaki szeret valakit akkor várni is tud

2013. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Partnertôl függô szerintem,hogy mennyi idô után ados meg magad.1 évig csak orál a pasinak,mert a lány nem akarja?...Nos,ez teljesen kizárt.A pasi rögtön arébb áll!A ffiaknak is vannak kívánalmaik!
2013. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
legfőképp az első kérdésre várok választ:)
2013. jún. 29. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónap után feküdtünk le. Teljesen tőlem függött az egész, de mikor már éjjel nappal csak ezen gondolkodtam úgy éreztem itt az idő. 17L
2013. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez inkább az érzelmektől függ és hogy mennyire bízol benne,van egy olyan érzés hogy "vele kell"(legalábbis nekem így volt),ezért volt olyan kapcsolatom hogy 6hónap után is azt mondtam hogy nem,a mostani kapcsolatomban viszont az első nap volt szex,pedig vele veszítettem el
2013. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

én 15 voltam mikor elkezdtem járni a velem egyidős barátommal. Mindketten szüzek voltunk, kb fél év után pettingeltünk először, és az első évfordulónkon feküdtünk le először.

azóta is együtt vagyunk (több mint 2 éve)

szóval a kérdésre válaszolva, IGEN ha szerelmes a srác a csajba, akkor simán kivárja az egy évet ;)


17 L

2013. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Snooch ***** válasza:
Én is kicsivel több, mint 2 hónap után döntöttem így, mert akartam és éreztem, hogy benne bízhatok.
2013. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és fájt az első?:)

Vároma további válaszokat.:)

2013. jún. 29. 22:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 3 hónap után feküdtem le vele, bár tudom hogy ő várt volna tovább, de már én is nagyon akartam, és feleslegesnek tartottam volna ha tovább váratom mert tudom hogy szeret és én is őt és nem csak arra kellek neki.

De szerintem amúgy ha tényleg szerelmes valaki képes várni 1 évet, ismeretségi körömbe volt erre példa :)

2013. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!