Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor adódott egy lehetőség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor adódott egy lehetőség, hogy a párotok kimehet pár hónapra dolgozni külföldre nélkületek ti hogy döntöttetek?

Figyelt kérdés
Most az én barátom kapott egy lehetősget ami még nem biztos,de engem már most nagyon megviselt.Ha valaki volt már ilyen helyzetbe elmesélné hogy volt?
2013. máj. 29. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Neki kell dönteni nem neked.
2013. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kiment és vissza jött... ennyi...
2013. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akinek a lehetőség adódott,úgy értem:) de végülis nem ez a lényeges,hanem aki otthon maradt hogy tudta elviselni hogy nem látta hónapokig?
2013. máj. 29. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Én voltam ebben a szituban. A srác nem ment ki miattam. Szegény rosszul járt....
2013. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért járt rosszul?
2013. máj. 29. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre Magyarországon egyre sűrűbben kell felkészülni...
2013. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A párom több mint 2 éve külföldön dolgozik. Először amikor kiment 8 hétig volt kinn. Mind a ketten nehezen viseltük, hisz nem voltunk hozzászokva, hogy ilyen sok ideig távol legyünk egymástól. Ahogy telt múlt az idő, egyre jobban megszoktuk a helyzetet. A párom általában 5-6 hetente jár haza 1 hétre.

Szívesen engedtem el, mert kell a pénz ahhoz, hogy lapozni tudjuk a jövőnket. Az itteni fizetés mellett.... min. 6 év kellene ahhoz, hogy egy normális új kocsit tudjunk venni, így elég csak 1-2 évet várni. A házról már nem is beszélve...

2013. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. Am. 21. században vagyunk :D :D Van webkamera és telefon, skype, közösségi oldal ahol lehet beszélni.

Attól mert kimegy, még nem szakad meg a kapcsolat, látod online, hallod a hangját stb... stb..

2013. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!