Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nők.19 évesen még nem...

Lányok, nők.19 évesen még nem vesztettem el, és félek, hogy fájni fog, vagy rossz lesz. Nektek milyen volt? Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Most van egy barátom,másfél éve járunk majdnem,és ő eddig várt,de tegnap este majdnem lefeküdtünk,de én megijedtem,és leálltam.Ő nem volt mérges,nagyon megértő srác,és úgy érzem,hogy ő az igazi,hiszen ha eddig várt rám,és ilyen jó velem,akkor biztosan.Elmesélnétek,hogy nektek milyen volt amikor elvesztettétek?És azzal a sráccal,férfival még mindig együtt vagytok?Kérlek,tanácsoljatok valamit,hogy ne legyek ideges.Az normális,ha félek?


19/L



2013. júl. 3. 14:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát..mert akkor álltam le,amikor benyúlt a pólóm alá...Alap nem szeretek strandra menni.És ha megyek is,akkor vagy egyrészesben (oké,öreges,de nekem jó),vagy pedig abban a fürdőruhában megyek,ami olyan,hogy mintha pántos felső lenne...


És mi van,ha átszakad?Mmint az óvszer.Olyan lehet?

2013. júl. 3. 21:00
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Várj! Ti egymáshoz sem értetek másfél év alatt?! Én másfél hónap petting után éreztem úgy, hogy kész vagyok az aktusra is.
2013. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne a szex legyen az első szerintem, hanem kicsit készüljetek rá.. pettingeljetek, akkor már nem lesztek zavarban egymás előtt.

Az óvszer kiszakadhat, de nem fog, ha ügyesen húzzátok fel (ne legyen alatta levegőbuborék, a legkisebb se.. de ott a használati utasítás), nekünk sose szakadt ki :D

Amúgy komolyan gondolod, hogy ha másfél éve veled van, akkor elhagy egy kis pocak miatt??? :DDD ne röhögtess :D nekem is kicsi a mellem és ezer bajom van magammal, de a barátomnak így tetszek.. Hidd el, ezeket a csajok találják ki, hogy senkinek nem fogsz kelleni, ha van rajtad 1 gramm zsír. Nyilván van olyan pasi akinek nem, de az hogy ilyen az alakod, látszik egyberészes fürdőruhában is. A pasid nyilván tudja hogy nem vagy anorexiás, mégis szeret, nem tudom, mi kell még :D :) ne aggódj ezen :)

2013. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Oké..talán kicsit túlparázom...Köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2013. júl. 5. 09:35
 15/15 anonim válasza:
És még vmi:légyszii ird meg,h milyen volt:DD
2013. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!