Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért jobb egy szűz lány?

Miért jobb egy szűz lány?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 06:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

mert valószínűleg még kevesebb fertőzéssel volt dolga

mert a pillanatnyi érzelmi, és testi állapotának ad hangot. az első behatoláskor biztos :-)


egyébként nem jobb. ugyanolyan. lány, akire az ember figyel. mint mindig

2013. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
de amúgy meg ha nem a szex részére kérded, akkor nekem legalábbis számít, hogy fiatalon a nőm hány emberrel volt felelőtlenül, tehát nem az a baj, ha volt három komoly kapcsolata és velük lefekdüt, hanem, ha volt a három mellett husz olyan, akivel csak úgy.
2013. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 sativus ***** válasza:
nem jobb, nem tudnak dugni tisztelet a kivételnek aki őstehetség
2013. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 gzoli98 válasza:
Mert az ufók lila kalapot hordanak.
2013. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
20%

Ki a fsz mondta hogy jobb?? Csak "elméletben" jobb egy huszonéves szűz fiúcskának aki már 10-15 éve ábrándozik pnáról!

Aki meg már megtapasztalta, az tudja hogy csak szenvedés egy olyan, akit még nem dugtak meg! És utána rájön, hogy ja, nem véletlenül nem kellett még a béna, idegesítő p..csa senkinek sem!

2013. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vannak akiknél hiába már nem szűz szinte azok maradnak, mert vagy nem tudták őket tanítani, vagy ugyan a vágy bennük van, de nem csinálnak semmit, csak a lábukat rakják szét. Nekem mondta már csaj, hogy "rám ne számíts". pffff akkor kire? verjem fel magamnak? úgy kellett neki mondani, hogy fogja meg legalább. És már előttem volt kapcsolata meg éjszakás is. Szóval na. Dehogy jobb.....
2013. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!