Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vonzódom az idősebb...

Miért vonzódom az idősebb férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok, de már nem nézek ki kislányosan és nem is viselkedem gyerekesen. Tetszenek az idősebb férfiak (úgy érzem, egy szinten vagyok velük, megtalálom a közös hangot velük), pedig ez általában 7-10 évet is jelent.

Libidóm az egekben, de én még szűz vagyok (csak maszturbálni szoktam), és akivel jelenleg ismerkedem, már rég nem az. Általában idősebbnek is néznek mint amennyi vagyok, s mikor megtudják a valódi koromat, leesik az álluk.

Ez valami betegség? Ha igen, gyógyítható?

Hallottam, hogy a lányok hamarabb érnek... Ha várok még, minden elmúlik, és képes leszek a velem egykorúakkal szerelembe esni?


Légy szíves, csak normálisak írjanak. Köszönöm előre is, megy a zöld kéz!



2013. júl. 31. 16:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Engem tényleg nem érdekel a pénz!

Dolgozom és más szögből tekintek a gazdaságra.

Ha érdekelne, akkor nyilván nem írtam volna, hogy érdekel.

Ne hazudtolj meg légy szíves!

2013. aug. 2. 08:17
 22/28 anonim ***** válasza:
84%
hány éves vagy? mióta tart ez?
2013. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi idős vagy és mennyivel idősebb férfiak tetszenek neked? Alapjában véve nincs ezzel semmi baj szerintem.
2013. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
34%

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.


ez nem teljesen igaz...


Kérdező: én elég megalázónak érezném, ha egy szinten lennék egy 7-10 évvel idősebb lányokkal, főleg ha a lány tizenéves...

2013. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%
fiatalabb--bocsi :)
2013. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértelmezted szerintem. Amit mondani akartam, az nem a fiúk, férfiak lealacsonyítása lett volna.

Csupán el tudok beszélgetni egy férfival, aki sokkal idősebb nálam.

A korombeliek pedig nem vonzanak, nem érzek bizsergést a közelükben.

2013. aug. 3. 19:18
 27/28 anonim válasza:
100%
Amit irtal utoljara...teljes mertekbe ugyan ez van velem is...de teljesen..csak az a bajom h en 15/L es 38/F az akivel most a legjobban szeretek beszelgetni....nagyon jokat szorakozok vele....egy idoben rakerdezett h nem e szeretnek vele lefekudni mondtam neki h ehhez meg tul fiatal vagyok es o megertette es nem zaklatot vele...a 18 eves koruliek szoba sem altak volna velem tobbet ha nemet mondok....lenyeg..tenyleg nagyon jol eltudok vele szorakozni ugyanugy mint a legjobb baratommal aki 15/f mint en....meg mint a legjobb baratnommel 15/L....
2013. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27%
kuldesz egy kepet magadrol privatban legyszi meg a korod es ez egyaltalan nem gaz mondjuk eszegy dolog kivalthata hogy kiskorodban tobb idot toltotel fateral mint muteral vagy joban szereted vagy joban megbizol bene ilyesmi es asztan meg mar nem vonzodsz a sajat korosztajodal megegyezo fiukhoz
2013. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!