Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyszerűen nem tudunk lefeküdn...

Egyszerűen nem tudunk lefeküdni. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Mielőtt megkérdezné valaki, én 17, a barátom is 17 éves, 1 éve vagyunk együtt és ő már nem szűz... Le szeretnék feküdni vele, de egyszerűen nem megy, annyira szűk vagyok. :-( Használunk síkosítót egy csomót, hosszú az előjáték is, előtte megpróbál mindig kitágítani ujjal, de iszonyúan fáj ha egynél több ujját próbálja bedugni, nem bírom elviselni annyira fáj... :-( Eddig 4-5-ször próbálkoztunk és nem sikerül, pedig nem görcsölök meg semmi... Volt valaki még ilyen helyzetben és ha igen, hogy oldotta meg? Mit csinálhatnánk? Vagy erre semmi megoldás nincs csak, hogy összeszorítom a fogamat és tűröm a fájdalmat amíg ki nem tágulok? :-S
2009. okt. 24. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalmas első.. Túl kell lenni rajta és utána jöhet az élvezet.
2009. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld otthon te magadnak tágítani néha, elvégre te érzed a legjobban, hogy mikor fáj. Igen, ez az első :) Túl kell esni rajta, utána hozzászoksz te is + a szervezeted is.
2009. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Le fognak érte pontozni, de igyál előtte valamit. Most ne arra gondolj, hogy részegség, meg kábaság... Egy pohár bor, vagy egy korsó sör, egy kis kupica pálinka, vagy valami, amit szeretsz, és jobb lesz, hidd el. Velem is ez volt.


Nagyon fájt, nagyon szűk voltam, de egy mézes barack megoldotta a dolgot ; )

2009. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
"Egyszerűen nem tudunk lefeküdni. Mit csináljunk?" - ne igyatok oan sok kávét XD bocsi csak nem tudtam kihagyni =)
2009. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom van valami, ami ilyen tüneteket okoz. Nem akarok hülyeséget mondani, de úgy emlékszem, hogy ez a vaginizmus. Úgy tudom, hogy ilyenkor még a tampon felrakása is komoly gondot okoz, vagy egyáltalán nem megy. Nézz utána egy kicsit, ha hülyeséget írtam, meg szerintem amúgy is, keress fel egy nőgyógyászt, ő biztosan tud tanácsot adni.
2009. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél fájhat,de szerintem próbáljátok ki hogy bedugja a péniszét a hüvelyedbe,amennyire csak megy,tűrd egy kicsit a fájdalmat.Ki fogsz tágulni egy idő után,s jobb lesz,élvezheted majd a szexet,addig meg csak kibírod.

17/L

2009. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Én ebben nem tudok objektívan nyilatkozni, hiszen nem tudom mit érez ilyenkor a lány. De az biztos, ha gyereket szülsz az is ott fog kijönni és sokkal fájdalmasabb lesz. Túl kell rajta esni, ha pedig komoly félelmeid vannak, akkor mindenképp kérdezz meg egy nőgyógyászt.

22/F

2009. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Lazulj el előtte,ez fontos..Meg kezdje a barátod nyelvvel vagy simogasson lent,hogy ne legyél száraz,és utána óvatosan próbáljátok meg..Az első sokaknak fáj,de gondolj arra,hogyha túlleszel rajta akkor szebbnél szebb éjszakáitok lesznek.:)
2009. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Én is hasonlóképpen voltam, nem bírtam először hogy a barátom teljesen belém hatoljon mert elképesztően fájt és azt hittem szétszakadok. Úgy jutottunk túl a dolgon hogy nem nyomta be először tövig csak kicsit és mindig egyre jobban, úgyis fájt de idővel elviselhető lett, aztán minél sűrűbben csináltuk már nem is fájt.
2009. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Na most itt olvastam a kommentekben, hogy vaginizmus. Másfél éve voltam együtt a barátommal, mikor is egyik alkalommal nem tudott bejutni...Ez a hüvely akaratlan és görcsös összehúzódását jelenti, mely lelki okokra, stresszre vezethető vissza. Ő türelmes volt,ebebn az esetben fontos, hogy ha a barátod igazán szeret, türelmes legyne veled, egy szűz lány oldódása nem megy egyik napról a másikra. Mellesleg ha igazán föl vagy izgulva, akkor nem fog annyira fájni. Ne tesség rajta görcsölni! :) én is ott szúrtam el 15 évesen hogy nagyon mechanikusra vettük a dolgot, és az akkor 17 éves ex barátom(aki szintén nem volt már szűz) nem igazán becézgetett meg törődött velem, így nem is izgatott fel anynira, hogy az első alkalom egy kicsit elviselhetőbb legyen. A kín nem törvényszerű.
2009. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!