Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok - nekem...

27 hetes vagyok - nekem folyamatosan mozog a törpe, de a férjemnek soha. Mit csináljunk, hogy megszokja őt is? Vagy nincs ezzel összefüggésben, ne aggódjak, egyszerűen csak pech-esek vagyunk?

Figyelt kérdés
Mostanában hatalmas bulikat rendez odabent a baba, folyamatosan pörög, hullámzik a hasam - én nagyon élvezem (még), de a férjemnek is jó lenne érezni, mert hatalmas élmény.
2008. júl. 29. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a helyzet. Nekem folyton mocorgott, de amint a férjem tette oda a kezét Picúr úgy döntött, hogy nem mozdul. Biztos van rá jobb módszer, de ez nekünk bevált: minden este - függetlenül a mocorgástól - "mesét" mondott a hasamnak apuci. Gondolom a pici megszokta a hangját, meg azt, hogy rendszeresen beszél hozzá, így az utóbbi hetekben már neki is mozog :)

Biztos van jobb megoldás is, de nálunk is első baba, és más tapasztalatot nem tudok megosztani Veled.

Boldog babavárást!

2008. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy vannak ezek a dolgok. De nálunk produkálja magát a páromnak is, anyumnak is.:)

Mondjuk elég sokat beszélgetünk vele, a férjem is főleg este és szerintem szereti a hangját vagy pont hogy nem, ezt nem tudom.:) Ezek csak ilyen találgatások, hogy most azért mozog mert tetszik neki vagy pont azért mert nem tetszik.

Szerintem próbáljátok meg ti is, mi úgy szoktuk hogy hanyatt fekszem egy pár percre, addig ő simizi meg puszilgatja, beszél hozzá, aztán a baloldalamra fordulok és közbe már megy a box.:) És 15 percig abba se hagyja. Közbe a páromnak majdnem végig ott a keze, van hogyha odateszi nem mozog, akkor elveszi és akkor rúg a gyerek.:) Szóval elszoktunk vele "játszogatni".:)

Kitartást nektek és sok sikert!:)

24 hetes kismami

2008. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most volt a védőnő és erre mondta, ha apa odateszi a kezét, egyből beszéljen, vagy énekeljen neki..és akkor a baba össze fogja párosítani a hangot az apa érintésével, egy idő után tudja majd, ha jön a kéz, utána jön apa hangja is, akkor nem fog idegenkedni.

Nálunk beválik!

2008. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam h az én kezem is ott volt, és igy sikerült..22hetes kismama
2008. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!