Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egész család kivan! Mit...

Az egész család kivan! Mit csináljunk!? 2 Kislányom van az egyik 3,5éves a kicsi 8 hónapos! Egyszerűen nem tudom mi történik a kicsivel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen az én kislányom aki imádta ha a földön lehet,és izgett mozgott,most egyszerűen hiszti rohamot kap ha le van rakva!Lehet köze annak hozzá hogy ült az ölemben ugy hogy a kis talpa a földet érte és egyszer csak megfogoszkodott a szekrénybe és felhuzta magát!Dehát még nem is mászik csak kuszik és önállóan még nem ült fel!tiszta dili a napunk (3.nap)a naggyal semmit nem tudok csinálni,mert minden időt elvesz a pici!
2010. okt. 30. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem fogzásnál csinálta ezt, de különben mindig változik, mit szeret éppen.
2010. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára megijedt valamitől, amikor a földön volt, szerintem próbáld nagyon lassan visszaszoktatni, először te ülj a földre, ő az öledbe, holnap már ő is csücsülhet a földön pl a lábad között, miközben érdekes játékkal eltereled a figyelmét arról, hogy ő is a földön ül. Szerintem így lépésről lépésre biztosan visszaszokik.
2010. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én még szeparációs szorongásra gondolok... lehetséges?

ha van hordozókendőd, mei-taiod. kösd magadra, akkor aktívan meg tudsz csinálni rengeteg dolgot otthon és a nagyobbal is tudtok így foglalkozni. apa meg próbáljon besegíteni többet a kicsinél is nagynál is, hogy mindkettővel tudj érdemben foglalkozni.

2010. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én elkezdenék jó sokat lent lenni, az a nagynak is élmény, a kicsi is elvan. pár nap,esetleg 1-2 hét után már nem fog emlékezni arra, hogy nem szeretett a földön lenni, mert elfelejti és újra élmény lesz
2010. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy megértelek, hogy kivagy, mert nekem csak egy fiam van, de néha alig bírok vele, totál kicsinál, hogy nem tudok tőle semmit sem csinálni, nem is tudom, hogy bírnék még egy picire odafigyelni...
2010. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. válasz a második válaszolóé:)
2010. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem, nem a 2. válaszolóé az 5. válasz!
2010. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor hagytam egy ideig a földön, hamar abbahagyta a sírást, és feltalálta magát.

EGy barátnőm amúgy pont agy volt a babájával, aki azért sírt hason fekve, mert nagyo szeretett volna kúszni, de nem tudott szegény. Így a barátnőm hallgathatta egész nap szinte a sírdogálást, mert akár hogyan volt, akár hol a baba, rögötn hasra fordult, és próbált kúszni. Ez sajnos csak akkor múlt el, amikor megtanult kúszni, és sikerélménye lett. Ileltve kb azonos időben ült fel, így most már teljesen akarata szerint mozog a baba.


Az én lányom elég hamar megtanult kúszni, úgy, hogy a fürdőkádban én hanyatt feküdtem, ő meg rajtam, hason. És í vízben, vizesen szinte csúszott is rajtam, illetve én a talpához tettem a kezem, így jobban tudta magát tolni. Ez volt egyik este, másnap meg már "egyedül" is ment neki a földön.


Kitartás nektek!

2010. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!