Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fekudjek le vele (lent)?

Fekudjek le vele (lent)?

Figyelt kérdés
Szoval en meg szuz vagyok es van egy pasi akivel mar regebb ota ismerjuk egymast s most osszehozott minket a sors . O is szuz 19 eves lesz .. es nagyon akarja mar .. en is szeretnem nem az csak felek .. nagyon ugy erzem hogy vele akarom eloszor s ois velem, mivel sok lannyal lefekudthetett volna mivel rohadt jol nez ki , de megsem tette meg mert kapcsolatban szeretne elvesziteni .. de jo otlet az hogy 2 honap utan mar megtortenjen a dolog? 15 vagyok nemsokara 16 . nem vagyok meg kicsi hozza?

2013. aug. 5. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De, még kicsi vagy, várj még 2 évet nyugodtan. Szerintem már nem szűz a barátod, ha igaz, amiket leírtál.
2013. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De szuz , biztos vagyok benne :)
2013. aug. 5. 15:55
 3/17 anonim ***** válasza:

ha tényleg veled akarja (és úgy tűnik igen), akkor még fog tudni várni rád

ne siesd el, csak akkor menj bele ha már készen állsz

lehet 1-2 hónap kell még, de akkor sokkal jobb is lesz

2013. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

bocs félreírtam

szóval: már csak 1-2 hónap kell még neked

de lehet hogy több, ha úgy érzed jónak várj akár többet is

2013. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy jön le, hogy csak meg akar fektetni. Könnyen kiderül, ha még váratod egy ideig. Jobb várni, mint később csalódni.
2013. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tenyleg aval megtudnam hogy tenyleg velem akarja ha varatnaam .. o aztmondta hogy megprobal varni , de nehez neki ..
2013. aug. 5. 15:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szexre kellesz neki, ha nem tud várni.
2013. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Es ha megvarna? ha mellettem lenne 3-4 honapot? akkor szerintetek lefekudhetnek vele nyugisan? akkor mar szeretne nem?
2013. aug. 5. 16:03
 9/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy szeret-e, sok mindentől függ.. mennyire számíthatsz rá, nincsenek-e gyanús dolgai, stb.. ne haragudj, de nagyon naivnak meg bizonytalannak tűnsz, így nem vagyok benne biztos, hogy érett vagy erre. én majdnem 17 voltam anno, és visszagondolva azt mondom hogy még akkor is korai volt, lelkileg nem voltam érett hozzá. Barátodat nem ismerem, de ha 19 éves, rohadt jól néz ki és szűz, az kicsit meglepő párosítás, vigyázz, nehogy hülyítsen, és csak adja a szépet, hogy hamarabb lefeküdj vele. Mellesleg mivel elég fiatalka vagy és ő az idősebb+ remélhetőleg érettebb, az ő dolga vigyázni rád. Szerintem ha szeret, akkor az az első neki, hogy neked jó legyen, ergó képes várni, és nem erőlteti, bármennyire is akarja..
2013. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne kapkodd el a dolgokat! Ha igazán szeret, akkor 1-2 évet simán tud várni!!!
2013. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!