Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha velem másfél év után se...

Ha velem másfél év után se feküdt le a másik sráccal miért tette meg 2 hónap után?

Figyelt kérdés

Mind ketten 18 évesek voltunk amikor összejöttünk.Mind ketten szüzek voltunk.

Másfél évig nem akart velem lefeküdni.Mert várni akart.Én ezt tiszteletbe tartottam de idő után felhoztam a témát.Azért ennyi idő elég sok!

Ebből veszekedések lettek, mert "miért vagyok ilyen türelmetlen" stb..

Aztán szakítottunk.Nem bírtam tovább.

Majd rá néhány hónapra összejött egy sráccal akivel most feküdt le,2 hónap után.

Ezt a legjobb barátnője mondta el,akivel jóba vagyok.

Miért akkora ******?!Miért rabolta az időmet?

Szerettem jó is volt,de a szex áh.Nagyon vágytam már rá,és tényleg finoman közelítettem a témához mindig.de nem bírtam már.Elhidegültünk.

Erre jön egy nyikhaj és neki oda adja magát.

Miért csinálta ezt???


2013. aug. 13. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
Basszus ha neked nem tetszett, hogy 1,5 évig nem volt szex, akkor el kellett volna hagynod! Nem utólag mérgelődni! Nem csináltad elég jól ahhoz, hogy merje csinálni! A másik férfi meg megtette!
2013. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:

Szépen vagyunk.

Ha egy srác nem képes várni az egy mocskos disznó.

De ha valaki képes annyi időt várni,nem erőszakoskodik annak meg nem adunk semmit.

Női logika,hogy a fene enné meg!

2013. aug. 13. 12:41
 23/64 anonim ***** válasza:
Ez nem a női logika, ez a barátnőd volt. Nem csak az a két verzió van ám hogy erőszakoskodsz, vagy épp teljesen ráhagyod a dolgot.
2013. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:

Én próbálkoztam,de mind hiába.

Ez annyira bántó.

Rengeteget mesélt arról milyen jó,hogy vagyok nem erőszakoskodok a dolgokkal stb..

Akkor meg miért nem adta meg ő azt a kis bizalmat.

2013. aug. 13. 12:45
 25/64 anonim ***** válasza:

A nőknek mindig igaza van Kérdező, ezt már én is megfigyeltem itt a fórumban.

Szerintem is egy utolsó paraszt dolog volt tőle ez az egész! Ha megnyugtat, van még ettől is rosszabb, amikor olvastam, hogy 3 (!!!) évig nem feküdt le valakivel a lány, utána meg mindenkivel!

Tudod, én még abban sem lennék biztos, hogy nem csalt meg téged és vesztette el a szüzességét már korábban. Az volt a baj, hogy túlságosan is odaadó voltál, a kegyét kerested. Kicsit le...tad volna, flörtölsz más csajokkal, már régen megdughattad volna őt.

2013. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
64%
Annyira érdekes, hogy akármilyen kérdés van, mindig a férfi a hülye és a csajnak van igaza...
2013. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező, te olyan vagy mint egy kislány. Nyafogsz itt össze-vissza nagyon nem vagy férfias. Nem azt mondom legyél bunkó de azért amit itt levágsz az is túlzás. Nekem is volt ilyen pasim 2 évig voltam vele nem volt szex és mivel tapasztalatlan voltam nem is tudtam miért van ez. Jött egy FÉRFI és vele 1 hónap után lefeküdtem azóta is vele vagyok már 8 éve. Visszagondolva az első barátom olyan volt mint egy kislány nem volt elég férfi. Valószínűleg a te exednek is ez lehetett a baja.
2013. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
Ez nem az igazságról szól. A nő dönt és punktum.
2013. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:

Nekem soha nem mondta,hogy nem vagyo elég férfias!

Nem tudtam/éreztem azt a határt ami a férfias és a bunkó nyomulás között van.

Hidd el próbálkoztam nála.

Na meg ha nem voltam elég férfias miért rabolta az időm?Miért elvezte a társaságom?

2013. aug. 13. 13:53
 30/64 A kérdező kommentje:

Meg különben is,hogy jössz te ahhoz hogy lekislányozz?????

Nem ismersz,nem ismered a volt kapcsolatunkat.

Hogy mit meg nem tettem érte!!!!!!

2013. aug. 13. 13:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!