Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha velem másfél év után se...

Ha velem másfél év után se feküdt le a másik sráccal miért tette meg 2 hónap után?

Figyelt kérdés

Mind ketten 18 évesek voltunk amikor összejöttünk.Mind ketten szüzek voltunk.

Másfél évig nem akart velem lefeküdni.Mert várni akart.Én ezt tiszteletbe tartottam de idő után felhoztam a témát.Azért ennyi idő elég sok!

Ebből veszekedések lettek, mert "miért vagyok ilyen türelmetlen" stb..

Aztán szakítottunk.Nem bírtam tovább.

Majd rá néhány hónapra összejött egy sráccal akivel most feküdt le,2 hónap után.

Ezt a legjobb barátnője mondta el,akivel jóba vagyok.

Miért akkora ******?!Miért rabolta az időmet?

Szerettem jó is volt,de a szex áh.Nagyon vágytam már rá,és tényleg finoman közelítettem a témához mindig.de nem bírtam már.Elhidegültünk.

Erre jön egy nyikhaj és neki oda adja magát.

Miért csinálta ezt???


2013. aug. 13. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim válasza:

27, 48 válasszal tökre egyetértek.

Nehéz kérdés én is szűz vagyok még és már 20 felett. Kavartam egy fiúval több mint fél évig és nem volt vele kesvem legeküdni féltem a dologtol, eröltette és sajnos nem tudod levenni a lábamról, nem büvölt el azért tudott a petting elvinni mert már volt nővel.

most h vége lett kicsit nyitottabb lettem a szex felé igazából lehet h megkeresném hogy lehet hogy mégiscsak szexszelnék veled de nem ennek már vége és ha jön egy belevalobb srác akkor lehet h vele meglesz. Ő csak felnyitotta pandora szelencéjét.

Ne vádold magad tudod a nők se értik hogy mit miért csinálnak és ez TÉnyleg így van.

2013. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Vicces hogy még a kérdeződ szidjátok azért mert normális akart lenni az akkor párjv
2013. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
Vicces hogy még a kérdeződ szidjátok azért mert normális akart lenni az akkor párjával
2013. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:

Én 22 éves lány vagyok. Saját tapasztalatomból tudok csak felelni neked erre a kérdésedre.

Szerintem, legalábbis magamból kiindulva, azért nem feküdt le veled a lány, mert nem érezte azt hogy te veled kellene ezt megtennie. Lehet szeretett, de úgy mint igazi férfira nem hiszem hogy tekintett. Nem tudtad a szívét elnyerni. Lehet nem nézett fel rád....Én például csak olyan férfiak iránt tudok vonzódni erősen aki az életében már ért el sikereket. Tanult, van önbizalma, van egy markáns, domináns kisugárzása, érzem mellette a biztonságot, nyugalmat mindamellett izgatott is vagyok mellette. Fel tudok rá nézni. Ez a lényeg.

Nekem is lehetett volna már párkapcsolatom, de nem volt még, mert csupa olyan fiú jelentkezett akiben nem láttam semmit sem. Igaz én már az elején éreztettem velük a döntésem. Nem húztam az idejüket. Beszélgettem egy fiúval is a facebook-on. Körülbelül egy hónap után azt mondtam neki hogy hagyjuk az egészet. Egyszerűen nem volt meg a vonzalom iránta. Nem találtam érdekesnek, mint férfit. Pedig ő mondta hogy mindent megtenne azért hogy nekem jó legyen, meg hogy hűséges lenne, szeretne.....stb, de nem alakult ki semmi sem iránta bennem. Egyszerűen azt is éreztem nála hogy nyomul, hogy na mikor fogunk találkozni? Igaz ez nem az ő hibája. Csak próbálkozott... Én meg mindig mondtam neki hogy én nem érzek iránta semmit sem. Nem akartam becsapni. Annyit írtam neki hogy kedvelem, mint embert.. Amikor először beszéltem vele telefonon nem fogott meg a hangjában semmi sem. Ez után mondtam neki azt hogy engem mint nőt felejtsen el.

Szeretek az érzéseimre hallgatni. Igazából nincs mit magyarázni ezen. A nők úgy vettem észre inkább a belső világukban, érzelmeikben erősebbek, jobban hallgatnak erre, mint az eszükre. Én is ilyen vagyok. Ebből tudok kiindulni. Vannak különbségek férfi és nő között, miközben meg egy fajba tartozunk és mégis mekkora szakadék tud lenni a két nem között....

Remélem tudtam segíteni valamicskét.

2013. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ha annyira nem érezte férfinak a csaj a kérdezőt, akkor miért volt vele másfél évig?!

Egyébként nem éppen etikus a lányok itteni műfelháborodása, ugyanis, ha nekik is másfél évig kellene (sikertelenül) teperni a szexért, nem pedig öt perc alatt összehozhatnák; akkor enyhén szólva sem esne jól nekik.

2013. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:

Nők...

De ha nem tartott engem ennyire miért járt velem?Azok akik meg elítélnek maradjanak csöndben!Én rendes akartam lenni.Most ez is baj?

2013. aug. 30. 18:49
 57/64 anonim ***** válasza:
#54/56-os vagyok.: Én nem mondtam egy szóval sem hogy veled lenne a gond. Kifejtettem csupán hogy Én miért tudnám elképzelni hogy Ő nem feküdt le veled.
2013. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:
Azt tudom.Köszönöm is a válaszod.De akkor legalább ne járt volna velem...
2013. aug. 31. 16:34
 59/64 anonim ***** válasza:
Lehet reménykedett abban, hogy még is változni fog valami, hogy hátha úgy fog szeretni.... Nem tudom. Vagy pedig gyáva volt szólni neked hogy hagyjuk inkább a másikat és Te jobbra Ő pedig balra menjen.
2013. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 Dionsyia ***** válasza:

Lehet, tényleg ott van a kutya elásva, hogy nem mert veled szakítani, húzta a dolgot... sokan félnek a másiknak okozott fájdalommal szembesülni és inkább sunyítanak, és várnak, hátha majd történik valami... lehet várta, hogy te dobd ki hogy ne neki kelljen megtennie. Csak hát ezzel így meg most neked még rosszabb... Lásd a mostani pasijával való azonnali bizalom. Mondom, ne érezd magad kevesebbnek ettől. sok lánynál annyi mindennek együtt kell lennie hogy igent mondjon az első szexre.


50-esnek meg üzenem, hogy nőként nem vagyok kompetens abban hogy egy másik nő mire gondolhat? ugyanmár... :)

2013. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!