Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha velem másfél év után se...

Ha velem másfél év után se feküdt le a másik sráccal miért tette meg 2 hónap után?

Figyelt kérdés

Mind ketten 18 évesek voltunk amikor összejöttünk.Mind ketten szüzek voltunk.

Másfél évig nem akart velem lefeküdni.Mert várni akart.Én ezt tiszteletbe tartottam de idő után felhoztam a témát.Azért ennyi idő elég sok!

Ebből veszekedések lettek, mert "miért vagyok ilyen türelmetlen" stb..

Aztán szakítottunk.Nem bírtam tovább.

Majd rá néhány hónapra összejött egy sráccal akivel most feküdt le,2 hónap után.

Ezt a legjobb barátnője mondta el,akivel jóba vagyok.

Miért akkora ******?!Miért rabolta az időmet?

Szerettem jó is volt,de a szex áh.Nagyon vágytam már rá,és tényleg finoman közelítettem a témához mindig.de nem bírtam már.Elhidegültünk.

Erre jön egy nyikhaj és neki oda adja magát.

Miért csinálta ezt???


2013. aug. 13. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Én vagyok az 50-es. Véleményt nyilvánítottam, amit tartok. Ami a nő-nő véleményeket, gondolatokat illeti, mintha mindig azzal jönnétek, hogy ti sem vagytok egyformák.
2013. szept. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
A lényeg viszont az lenne, hogy én itt a sráccal éreztem együtt, mivel az ő oldalán állok. megdolgozott valakiért keményen és más aratta le a babérokat. Érthető módon kiakadt, erre még itt is leoltották. Holott totálisan igaza van.
2013. szept. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:

62.

Köszönöm,hogy kiálltál mellettem.Jól esett :)

2013. szept. 19. 12:02
 64/64 Dionsyia ***** válasza:
Ha elolvasod a hszeimet, én is mellette álltam,csak a miértre próbáltam neki választ adni, mivel erről szólt a kérdés. :)
2013. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!