Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha velem másfél év után se...

Ha velem másfél év után se feküdt le a másik sráccal miért tette meg 2 hónap után?

Figyelt kérdés

Mind ketten 18 évesek voltunk amikor összejöttünk.Mind ketten szüzek voltunk.

Másfél évig nem akart velem lefeküdni.Mert várni akart.Én ezt tiszteletbe tartottam de idő után felhoztam a témát.Azért ennyi idő elég sok!

Ebből veszekedések lettek, mert "miért vagyok ilyen türelmetlen" stb..

Aztán szakítottunk.Nem bírtam tovább.

Majd rá néhány hónapra összejött egy sráccal akivel most feküdt le,2 hónap után.

Ezt a legjobb barátnője mondta el,akivel jóba vagyok.

Miért akkora ******?!Miért rabolta az időmet?

Szerettem jó is volt,de a szex áh.Nagyon vágytam már rá,és tényleg finoman közelítettem a témához mindig.de nem bírtam már.Elhidegültünk.

Erre jön egy nyikhaj és neki oda adja magát.

Miért csinálta ezt???


2013. aug. 13. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:

40.

kretén...

Lennél a helyemben.Neked se tetszene a dolog!és keresnéd a válaszokat!

2013. aug. 13. 14:24
 42/64 anonim ***** válasza:
De tök mind egy kérdező, attól hogy itt rinyálsz, semmi nem lesz jobb! Szóval ne gondolj rá és foglalkozz mással!
2013. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
Szerintem impotens vagy, ne hazudj, valld be!
2013. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy nincs semmilyen egyéb bajod, semmilyen betegséged ami esetleg okot adhatna erre a nyápic viselkedésedre. Meg is érdemled, hogy pofára ejtettek.
2013. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:
Még én vagyok a szerencsétlen csak azért mert Ő akart várni?
2013. aug. 13. 17:28
 46/64 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert nem volt beléd szerelmes míg a másik fiú meg tudta dobogtatni a szívét. Itt nem te vagy a hibás. Nem lehet mindenkibe szerelmes az ember.
2013. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
Nem vagy te szerencsétlen, csak egy szánalmas puhapöts.
2013. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 Dionsyia ***** válasza:

Kár ezen rágni magad. sajna pont ezzel a másik sráccal érett meg a lány a szexre. Bosszantó, amikor te gondozod a kertet de már más szedi le a virágokat...

DE:

erről nem tehetsz. Meg csaj se. Tudod az a szám jutott eszembe a Valami Amerikából (vetkőzés):


"Még magamon tartom kicsit a ruhát,

míg valami nem visz egy határon át...

Még beszéljünk félre, nyújtsuk csak el

egy kicsikét várj még, még valami kell."


Na így működnek a lányok, ha még nincs meg az a valami, akkor nem akarják. És tényleg nehéz eldönteni, hogy mi az ami határozottság és ami már nyomulás. Nem hiszem, hogy bármit is elrontottál volna, ha a csaj nem akarta akkor nem akarta. Nem te voltál az igazi, ez van. Majd a következő lány, de ezen felesleges magad rágni. Rabolta az időd? A vele együtt töltött napok, hetek nem jelentettek semmit neked így, hogy nem volt szex?

Így is fel lehet fogni, de akkor tényleg vesztettél az életedből másfél évet. Én úgy fognám fel, hogy voltál olyan türelmes, hogy vártál egy lányra ennyit, nem sokan tudnák ezt elmondani magukról.

Felesleges ezen idegesítened magad, ami volt elmúlt, amit tanultál ebből az már a tiéd, lépj tovább. sok sikert hozzá.

2013. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt választ.

Erre vártam.

Jó volt a vele töltött másfél év.Szép emlék marad.A szex megkoronázása lett volna az egésznek de hát ez van.

Megpróbálom magam túltenni ezen.

2013. aug. 13. 22:14
 50/64 anonim ***** válasza:
Korábban már hozzászóltam. Most csak annyit tennék hozzá, hogy ilyen kérdésben szerintem abszolút nem illetékes egyetlen nő sem. nekik akkor van szex, amikor csak akarják. Ha majd nekik is lesz olyan, hogy másfél évig hülyíti őket egy férfi, de nem fekszik le velük; aztán dobja őket egy másikért, akivel már rövid időn belül-na, majd akkor nyilvánítsanak véleményt! Feltéve, hogy már magukhoz tértek a kómából, amibe kerültek a női büszkeségük porrá alázása miatt.
2013. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!