Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan segíthetnék a barátnőmön?

Hogyan segíthetnék a barátnőmön?

Figyelt kérdés
Ő 18 éves,én 22.lassan 1 éve vagyunk együtt,már tervezegettük az első 1üttlétet,ő még tapasztalatlan volt(én nem),mikor 2 srác megerőszakolta.Nem beszélt róla igazán-nem is tudtam pontosan mi is történt-,én meg nem szerettem volna feltépni a sebeit,de múlt héten mikor nálam voltunk egyszer csak sírásba tört ki és elmesélte az egészet.Hogy mind a 2 srác megerőszakolta és hogy arra kényszerítették hogy orálisan kielégítse az egyiket,és hogy megalázták...Hogyan segíthetnék neki,hogy normális nemi életet tudjon élni?Én bármeddig várok rá ás figyelmes leszek/vagyok de mégis mit tegyek,hogyan közeledjek hozzá?
2009. nov. 1. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
öleld át:)
2009. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Úr isten!Szegény lány!Ha nagyon elszomorodik újra,tereld el a figYelmét,hogy ne arra gondoljon,bújj oda hozzá,öleld át,beszlgessetek valami szépről.Tarsd benne a lelket,és ne engedd hogy rá gondoljon.
2009. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segítene,egy pszichológus meg egy agykontrollos tanfolyam is,télleg,vannak önfejlesztő könyveim,amik engem a dpeiből húztak ki,remélem megtudod kik voltak szívesen elbeszélgetnék velük,de tuti,hogy sittre kerülnék,súlyos testi sértés miatt.Szeretgesd nagyon.Ha gonolod írj privit
2009. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld vele éreztetni, hogy veled biztonságban van és nem esik bántódása mert vigyázol rá.
2009. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én pl, amikor "félelmemben" barátomhoz rohanok (múltkor egy 40-es férfi rántott bokorba, és ez nem vicc, azóta félek sötétben utcára menni, bár sikerült meglépnem), a párom csak átölelt, és azt mondta, ha megtudja ki volt az, megöli. Innentől kezdve engem nem érdekelt, hogy megtudja-e vagy sem, egyszerűen csak éreztem, hogy szeret, félt, és megvéd! Ölelgesd sokszor, és szerintem várj a közeledéssel, amíg ő nem kezdeményez, vagy túl nem teszi magát a dolgon valamennyire. 19/L
2009. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon súlyos trauma, és nehéz út előtt álltok, mind a ketten, külön külön és együtt is.

Az ilyen féreg embereket ki nem állhatom... egyenesen gyűlölöm őket.


Valamikor még nyár eleje fele történt, ha jól emlékszem, hogy Nagykanizsán néhány kopasz s3ggfej egy 16 éves lányt kocsiba rángatott és megerőszakolt. Aztán kidobták egy erdőben. A rádió annyit mondott be, hogy egy piros színű suzuki swift-ről van szó, első betűje J, utolsó két szám pedig 2 és 3. Azóta minden piros autót megnézek.


Én el nem engedném a kezét. Itt és most rád van szüksége.

De vidd el pszichiáterhez. Agykontroll tanfolyam sem hülyeség, sokat segíthet rajta.

Türelem, kedvesség, szeretet kell ide, nagyon sok. Pokoli kemény a feladat, de én szorítok nektek.


19/F

2009. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

nyugtasd meg,beszélgess vele arrol hogy te mit és hogyan szeretnél csinálni,illetve nyugtasd meg arrol hogy ezért nem hagyod el,mint láthatja már egy éve vársz rá :) egy szép ksi romantikus estét csinálj :) fözzél neki vacsit, utána lágy zene a szobába, gyertyákkal füstölövel, egy jo kis masszázs a hátán fincsi Baba olajjal,aztán ha engedi akkor szép lassan ugymond mássz belé :) ha elmondod neki hogy mit akarsz, szerintem megfogja engedni :)de ha nem,akkor ne eröltesd,akkor maradj meg egy sima masszázsnál :)

De esetleg, olyat is csinálhatsz a masszázs után,hogy nyelvvel vagy ujjal elkezded izgatni, és meglátod hogy mi lesz a reakciója...ha pozitiv akkro nyert ügy ;)

18/N

2009. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez egy életreszóló iszonyatos trauma. Nem tudom járt-e pszichológushoz,de szerintem segítene rajta. Ha már ennyi ideje együtt vagytok és elmondott mindent akkor beszélhetnétek róla,hogy hogyan tudná feldolgozni.


Amúgy semmit ne erőltess,ha együtt is alszotok,öleld át,simogasd,legyél vele gyengéd és érezze,hogy te szereted és megbecsülöd.

Amúgy elismerésem,ritka az ilyen megértő férfi aki vár is..

2009. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az agykontrolos és phszihológusról én is olyan véleménnyel vagyok hogy segí de ha igazán boldoggá akarod tenni akkor keresd meg a 2 f@szfejet és vidd a barátnőd elé úgy hogy mind 2 seggéből egy baseball ütő áll ki annak is a nyél része 10 centire
2010. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Öm...Megtudhatom, hogy hogyan sikerült a dolog? Vagy még nem sikerült? VAgy miket tettél még a "gyógyulása" érdekében...? Csak kiváncsi vagyok és szívesen hallgatnék ilyet.

Köszi!

2010. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!