Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan segíthetnék a barátnőmö...

Hogyan segíthetnék a barátnőmön? Nem szeretném ha még egyszer megvernék

Figyelt kérdés

Ő 11l és 13l vok. A szüleink már régóta barátok, mi pár hete ismertük meg egymást. Nagyon szereti az állatokat, és az osztálytársai szokták úgy csúfolni hogy állatb*zi, igaz ilyenért engem is b*sztatnak. De ez még elmegy. Viszont sötétebb a bőre az egész családjának, és folyton mondják neki hogy cigány meg ilyesmi ( azt nem tudom h tényleg cigány - e, de ha igen, akkor a normálisabb fajtához tartoznak, mert a szüleik keményen megdolgoznak azért hogy legyen mit enniük ). Volt már olyan eset is ( többször!! ) hogy megverték! 11 éves, és egy 10 éves senkiházi taknyos gyerek, meg egy böszme 12 éves fiú veri meg. Tiszta kék - zöld olyankor a keze, és ahogyan mondta hogy van amikor még el sem tud futni előlük, beleborsóztam! Mit szóltok ehhez? Én viszont megleckéztetném azt a két fiút, de félek hogy akkor méginkább bántanák. Az osztályfőnöknek és az igazgatónak is lett szólva, de csak fejenként kaptak osztfőnöki intőt. Semmit sem tehetnék érte? Mit szóltok ehhez??

13l


2010. júl. 22. 18:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*szülei
2010. júl. 22. 18:13
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

van egy pár lehetőség:


-iratkozzatok be küzdősportra

-iratkozzatok át másik suliba

-kisérjen valaki haza benneteket akiben megbiztok



szóval biztos van még több alternativa de vagy ti menekültök el - ami nem jó kezdés az életetekre nézve- vagy felveszitek a kesztyüt !


ha az ofő nem tesz semmit akkor nem számitanék a további évekre semmi jót hiszen ez alap hogy ne gyepálják a védenceit - egy jó ofő ismérve hogy védelmezi a gyerekeit-


nem számit hogy roma származású -e vagy nem EMBER ÉS FIATAL LÁNY elsősorban és mindennek felett ha ez nem hat tényleg lépnetek kell-ene-


Minden jót!

2010. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

huhh.. Igen nekem is vannak előítéleteim, de van cigány barátom. Am akik megverik cigányok? Nincs valami idősebb fiú ismerős/rokon? Az ilyet úgy telibeverném... Am Bp-n történik ez, vagy vidéken?

15/f

2010. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Vidéken, Vas megyében. Az iskola előtt, vagy mögött szokott történni ez. Csak ugye most ismertük meg egymást, de megbeszéltük, hogy mostantól majd együtt megyünk haza ( anyuja hozza kocsival a suliba ). Nem tudom hogy cigány - e, bár a név hallatán igen. Csak sajnos én 2 év múlva megyek középsuliba, ő akkor lesz hetedikes. És ugye egy hetedikes jóval erősebb mint egy ötödikes. És akkor én már nem leszek ott. Idősebb tesó nincs, küzdősport csak tőlünk kb 100 km - re van :(. Köszönöm a válaszokat, de még várok.
2010. júl. 22. 18:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és másik városban szeretnék lenni középiskolás, és lehet nemsokára költözünk is ( persze azt a két évet még itt fogom lejárni mindenképp). Szóval később biztos hogy nem fogom tudni hazakísérni, apukáját nem tudom hol dolgozik, anyukája a város másik végében :(
2010. júl. 22. 18:32
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

szoljatok vmi idősebb fiúnak.

az ilyen embereknek olyat adnék, hogy bele zavarodnának.

2010. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
mikor az elsőt irtad h 11l aszittem 111 éves:)) am szerintem is az lenne a legjobb ötlet h egy idősebb fiú barát megleckéztetné őket...köcsögök az ilyet úgy orba verném... de am ilyenért nem lehet hívni a rendőröket testi bántalamazásért?:D
2010. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:/ Hát neki van egy olyan 15-17 éves unokatesója. Fiú. Ha mégegyszer bántják, megmondom neki hogy szóljon a rokonának. Köszi a válaszokat!:)
2010. júl. 23. 12:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit azrt csúfolnak,mert szereti az állatokat,akkor az az ember aki csúfolja egy szar.Valószinű nem érti az állatszeretetet,mert nem tudja mi a szeretet alapból.És ha sötétebb a bőre akkor mi van,üssük agyon a szökéket,meert szőkék?Szar ez a társadalom sokan felsőbbrendűnek hiszik magukat másoknál pedig törpék nagyon.minden ember egyenlő szerintem.
2010. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van utolsó
2010. júl. 23. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!