Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvesztettem a szüzességem 10...

Elvesztettem a szüzességem 10 napja.20 éves lány vagyok. Az első alkalom nagyon fájt, rettentő szűk vagyok, alig tudott párom belém hatolni, pedig pettingeltünk, és nedves voltam. Nagyon fájt, ez normális?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy a következő alkalommal ne fájjon?? Hogyan tágítsam magam?(Ujjazni nem akarok).Normális a nagy fájdalom szex közben?? vagy forduljak orvoshoz? Teljesen tanácstalan vagyok,mert állítólag van fájdalom első szex közben,de ennyire nagyfokú fájdalomról senki sem mesélt....Nem tudom hogy ez természetes vagy forduljak orvoshoz.Ti mivel teszitek élvezetesebbé a szexet?

2013. szept. 26. 23:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem nem fájt az első aktus, de sok barátnőm mesélte, hogy többszöri nekifutásra sikerült csak a behatolás, illetve többszöri alkalommal lett elviselhető.


Én ilyen gondokkal nem küzdöttem, de szerintem idővel javulni fog a dolog.

2013. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
teljesen félek...:S.. nagyon szűk vagyok ,eszméletlenül fájt :S,és félek hogy nekem van valami bajom:S
2013. szept. 27. 00:00
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
tudod..egy új autót is pár ezer kilóméterig érdemes alacsonyabb fordulaton használni hogy a dugattyúk a hengerrben szépen BEJÁRATÓDJANAK... axt his,em ezzel el is magyaráztam a lényeget..
2013. szept. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Valamit muszáj tisztázni: nem létezik olyan hogy túl szűk, a hüvely gyűrűs izmokból áll amik tágulnak. Képzeld el ha létezne olyan hogy túl szűk, akkor azt a nőt alapból császározni kéne mert nem férne ki a baba?

Itt egy gond lehet: a feszültség miatt nem tudsz ellazulni. Lassan és óvatosan kell próbálkozni és közben tudatosan koncentrálni, hogy lazíts. Egyébként a nedvességtől függetlenül szokott segíteni ilyen esetekben a síkosító (nem szeretném itt részletezni), szóval egy kis síkosító és sok gyengédség/odafigyelés a párod részéről, aztán simán fog menni pár alkalom után. De a legfontosabb, hogy ne félj, mert attól csak befeszülsz. :)

2013. szept. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Megbízol a párodban?

Most komolyan, őszintén bármikor bármennyire megbízol benne?


Mert ha nem, akkor szoktak jönni a görcsölések. Gondolom, miután még új neked a szex, félsz tőle és a párodban sem bízol eléggé. Szerintem ne orvoshoz fordulj, hanem menj el egy pszichológushoz, vagy csak egyszerűen a pároddal beszélj őszintén nyíltan, hogy közösen oldjátok meg a szitut. és lazulj el. :)

2013. szept. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

első lépés: nyugi! :)

amit leírtál, abból arra következtetek hogy nagyon túl stresszeled az egészet.

bele fogsz jönni :) az első pár alkalom lehet hogy ilyen lesz, de "bejáratódsz" idővel.

csak ne izgulj :D

2013. szept. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

második lépés: csak akkor próbáljon beléd hatolni ha már elélveztél mondjuk a szájától kezétől

akkor biztos elég nedves leszel és akkor a hüvelyed is lazább/tágultabb lesz

2013. szept. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok,hogy írtatok:).lehet igaz ez a tényleg túlstresszelem....
2013. szept. 27. 12:02
 9/18 anonim ***** válasza:

Nyugi nincs veled semmi gond! Szerintem ez természetes valahol.


Bár már sokszor gondoltam rá, hogy mivel én szűzen is tampont használtam, lehet az kitágított valamennyire és talán azért nem fájt. Hipotézisem bizonyítatlan marad, de én gyanakszom rá, hogy ezért úsztam meg simán a dolgot.

2013. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Talán éretlen vagy,és korai volt. :/
2013. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!