Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy nemvagyok szűz?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok , a barátommal már több mint 3hónapja aktív nemi életet élünk , de anyukámék nemtudnak róla .. nagyon ellenzik a sexet, hogy mondjam el nekik ??

2013. okt. 6. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kerek perec mond el nekik és utána gyere ide és írd le, hogy mi volt a reakciójuk.
2013. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el nekik. Tényleg ne. Hidd el nekem . Ha elmondod akkor csak tiltanak lehet hogy már találkozni se engednek és állandóan csak hazugságban élnél. mondjuk most is hazugságban élsz. De szerintem ne.
2013. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én azt vallom, hogy az őszinteség mindennemű kapcsolatban nélkülözhetetlen... ennek ellenére nem mondanám el nekik. Nem hiszem, hogy rá fognak kérdezni, magamtól pedig nem akarnék rosszat (mert, hogy tiltani fognak, az biztos).
2013. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
sajnos anélkül is eleget tiltanak , így hogy lassan17 leszek ,az lenne a legjobb ha elmondanám , mert mindennek az az alapja , azért nemengednek hozzá sem ..csak én is nagyon félek , mivel más gondolkodásúak mint én , de ezellen már nemtehetnének semmit
2013. okt. 6. 15:52
 15/17 LeftBehind ***** válasza:
Hát figyelj,vissza már úgysem tudják csinálni...
2013. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
13asak èrtek egyet.
2013. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nézd... most őszintén... mi közük hozzá? Gondolod, amikor ők elveszették, ők is rohantak a szüleikhez beszámolni? Az én szüleim is szigorúak voltak, vígan elmúltam már 18, még akkor se aludhattam a barátomnál, de mikor megtörtént, nem futottam egyből hozzájuk. Ez a te magánügyed. Ha rákérdeznek, ne hazudj, de miért kéne ebbe őket beavatnod?
2013. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!