Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen az amikor egy pasi NEM...

Milyen az amikor egy pasi NEM CSAK a sexre megy?

Figyelt kérdés
Hogy lehet azt kiszűrni h nem egyészakára tervez mint a többi pasi ... Mert sokan leírták meg tudom h milyen ha egy pasi egy éjszakára megy de én most a másik tábort szeretném felkutatni ... :D értelmes VÁLASZOKAT PLEASE

2013. okt. 16. 19:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"mi a fenének találták ki a szerelmet"


Nem tudom, ezt a nőktől kell megkérdezni, ők találták ki.

Amúgy a szerelem is csak egy ideiglenes érzés, néhány év után elmúlik és akkor szokott vége lenni a kapcsolatoknak.


Ne viccelj már velem hogy nincs értelme az életnek ha nincs mellettem egy nő vagy melletted egy férfi. Ugye ez csak vicc volt? remélem hogy nem vagy annyira buta, hogy ezt komolyan mondtad.

2013. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
én két emberről duálok akik eldöntötték h együt akarnak maradni :D és nem a törtvényekről :D és persze h a kapcsoalt az külömbözteti meg a többiektől h sexelsz azzal akivel eggyüt vagy :D én ezt megértem .. :D de én az egyéjszakásokra céloztam azzal amit mondtam
2013. okt. 16. 20:07
 13/20 anonim ***** válasza:

nemtom miket írtak eddig, de szerintem:


-nem az a lényeg mit mond, mondani bármit lehet, még viccből is.

-azt nézd miket és hogy cselekszik amikor veled van.

-és az hogy folyamatosan kedveskedik, nem jelenti azt hogy csak megfektetni akar.

-egy érintés elárulja az érzésit.


eddig milyen a kapcsolatotok?

2013. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem lehet tudni. A sex szerves resze egy kapcsolatnak. En csak egyuttlet utan eldonteni, hogy akarok-e maradni vagy nem? Persze nem csak a szex de nekem olyan 35-40%-ban szamit.
2013. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Észreveszed...

Ha valaki nem csak a melled nézi, ha nem adja a menő fickót, hanem szívesen beszélget bármiről... Úgy jár a kedvedben, hogy nem érezteti, hogy " vazz ezen a helyen ez egy 900ft-os kávé..." Ha érdeklődéssel hallgatja a sztorikat amiket mesélsz, és akkor is tisztelettudóan, nőként kezel, ha épp otthagyod a fenébe míg régi ismerősökkel beszélsz két szót, és nem szúró szemmel tekint.

Illetve az alap feltételek:

1: Ha nem csak okosan bólogat.

2: Ha akkor is figyel rád, ha úgy látja, hogy mással alakul valami.

3: 1+2+Észre veszed ha figyelsz...

2013. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha több alkalommal is szívesen van Veled minden fajta testi kapcsolat nélkül, akkor tényleg szeret.
2013. okt. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha megtörtént az első alkalom, akkor hagyj időt a következőig. Találkozzatok úgy, hogy csókon kívül nincs más köztetek. Ha ezt elfogadja a pasi, akkor megnyugodhatsz!
2013. okt. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Rólam onnan tudod, hogy neked pl. akár hónapokig is udvarlok és várok rád.
2013. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz! Én 9 évig fűztem a csajt mire összejött!
2013. okt. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Pl ha első randi után egyből felhív a lakására masszázsra ! akkor biztosan nem akar szexet
2013. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!