Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy csunya szuz lany hogyan...

Egy csunya szuz lany hogyan lehet sikeres a fiuk koreben?

Figyelt kérdés

Ugy ertem,hogyha van egy 22 eves lany aki eleg szerencsetlen es csunyacska is es meg nem volt soha parkapcsolata,de szeretne sikereket a fiuk koreben akkor szerintetek milyen lehetoseg all a rendelkezesere?Tehat szuksege van egy kis siker elmenyre,itt nem egy ejszakas dologra gondolok....


NEM rolam van szo hanem egyik ismerosomrol es neki akarok segiteni!!!


Koszonom a valaszokat! :)



2013. okt. 25. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Wow, csúnya szűz lány, ezt a fogalmat ritkán halljuk!

Biztosan ő is lehet szép, nem inkább igénytelen, nem illik a haja az archához, kövér, ronda ruhákat hord, stb.?

Lehet változtatni, és tényleg, mindenkből ki lehet hozni egy bizonyos szintet. :)

2013. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet róla privátban,és majd visszajelzek,hogy miben lehet a gond,így férfiszemmel.
2013. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

de igenytelen az oltozeke,de a testet apolja...


nem kover csak az arca nem szep...

2013. okt. 25. 23:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Megnézhetném? Segíthetnék! Egyedül vagyok!
2013. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne egy fénykép róla. Anélkül nehéz megmondani bármit is.
2013. okt. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy lánynak MINDIG van esélye a férfiaknál. Viszont egy csúnya szűz srácnak SOSEM lesz esélye a nőknél. Ez az élet egyik nagy alapigazsága.
2013. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mutass nekem is képet, kérlek. Köszi.
2013. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább ne akarjon sikereket a fiúknál! Csak kihasználnák. Utánna ürességet érezne! A férfiaknak tetszik, ha egy nő ad magára. Divatos öltözék, ruhához illő kiegészítők. A smink mértékkel. Túl sok belőle inkább taszít mint vonzóvá tesz. Kis rúzs, kis szemceruza, semmi púder. És kész. Nem elhanyagolható tény mennyire szórakoztató a barátnőd. Engem például nagyon meg tud fogni a lány műveltsége. Volt már rá példa, hogy egy nem bombázó egyszerű művelt csajjal olyan jól éreztem magam mint még soha. Felszabadult vidám volt. Órákig tudtunk beszélgetni. Még soha senkivel sem éreztem magam olyan jól mint vele. Vigyázz a barátnődre, nehogy hibát kövessen el! A férfiak sosem fogják megbecsülni azt a lányt, aki könnyen adja magát!
2013. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as Valaszolo:Koszonom,nagyon rendes vagy.Igazad van abban is, tobbek kozott,h vigyazni kell arra,h vki ne legyen konnyen kaphato,de sajnos,ha vki nem ilyen tipus akkor sem feltetlen tisztelik,sot...Sajnos...
2013. okt. 26. 21:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Add meg a facebookjat :)
2013. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!