Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy csunya szuz lany hogyan...

Egy csunya szuz lany hogyan lehet sikeres a fiuk koreben?

Figyelt kérdés

Ugy ertem,hogyha van egy 22 eves lany aki eleg szerencsetlen es csunyacska is es meg nem volt soha parkapcsolata,de szeretne sikereket a fiuk koreben akkor szerintetek milyen lehetoseg all a rendelkezesere?Tehat szuksege van egy kis siker elmenyre,itt nem egy ejszakas dologra gondolok....


NEM rolam van szo hanem egyik ismerosomrol es neki akarok segiteni!!!


Koszonom a valaszokat! :)



2013. okt. 25. 23:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos a külső sok mindenben befolyásolja az ember életét. Ha nem vagy elég szép, nehezen szerzel barátokat. És igen, nőként ha nem vagy vonzó előfordulhat, hogy tiszteletlenül bánnak veled. De azzal, hogy bárkinek odaadod magad, csak rontasz a helyzeten. Én hiszem, hogy valahol van egy hozzá illő férfi. És vele, mégha csak egy kis időre is megtalálja a boldogságot. Segíts neki divatosan öltözködni. Hidd el egy jól megválasztott ruha sokat javíthat a helyzeten. Még fiatal, semmi sincs veszve.
2013. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetnél róla képet.
2013. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!