Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire gáz elvenni egy 14...

Mennyire gáz elvenni egy 14 éves csajnak a szüzességét 23 évesen?

Figyelt kérdés
Nem régi az ismeretségünk, de őt nagyon zavarja a dolog, h szűz, ezért segítenék neki ezt megoldani.

2013. nov. 3. 18:44
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
67%

A kérdezőnek tök igaza van.

És teljesen éretten viszonyul a dologhoz. A fikázók meg mondhatják az érveiket.

Igen, én sem tartom jónak, ha egy 14 éves lány szexel, de nehéz lebeszélni róla, ha nagyon akarja.

2013. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

21-es:


Köszi, végre vki.

Gondolom a hülye ribizlik körülötte erre a lépésre késztetik a mai csajokat, ezért mondom, h olyan suliba kell íratni a lányokat, ahol normálisak az osztálytársak.

Nem hiszem, h magától hozta a döntést, tuti, h meggyőzték, s lehet, h azok, akik még mindig szüzek, nem tudni, de azért próbálom győzködni, hátha, annyira nem vagyok rászorulva.

2013. nov. 3. 22:26
 23/52 anonim ***** válasza:
Ülj le vele négyszemközt megbeszélni a dolgot. Ha nem akar elállni az ötlettől (illetve látod rajta, hogy nem győzted meg), akkor keress egy normális rokont (ne anyut meg aput) vagy közeli barátnőt, hogy beszéljék le róla.
2013. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
0%
Lefognak csukni érte, kiskorú bántalmazásért. Nem múlt el 18, te pedig igen, és ha esetleg teherbe ejted, 10 évet ülhetsz a sitten, akkor majd elgondolkodsz, hogy megerte-e. Te pedofil állat.
2013. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

24-es: tévedsz.

a lány 14 elmúlt, jogilag nincs akadálya a szexnek.

2013. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim válasza:

14 évesen egy gyerek a lázadó kamaszkorát éli. Ilyenkor sokszor nem lehet vele szót érteni, annak kell lennie amit ő akar. Esetünkben ő bizony el akarja veszteni a szüzességét, és kész. Ez viszont egyáltalán nem azt jelenti, hogy később ezt nem fogja rohadtul megbánni.


A másik dolog: van-e már terved arra, hogy mit fogtok tenni, ha kiderül, hogy mit csináltál? Mit fogsz mondani az anyjának és az apjának, hogy miért tetted? Azt csak nem közölheted velük, hogy "nem tudtam lebeszélni, ezért megb*sztam.". Valószínűleg az apja egyenként fogja eltörni minden csontodat, ha fény derül a dologra (amire bizony elég nagy az esély).


Továbbá, sokan támadnak most itt téged ezért, egyébként jogosan és ezen láthatólag kiakadtál. Most őszintén, mégis mire számítottál? Hogy majd jól megsimogatják a buksidat, hogy "ezaz, d*gd csak meg szerencsétlent, mert ez a helyes"?


Te magad is írtad, hogy ez szerinted gáz, de egyre jobban az az érzésem, hogy csak kifogásokat keresel, hogy miért tedd meg és nem is akarod lebeszélni róla. Abba meg inkább bele sem gondolok, hogy esetleg vissza akarsz élni a kamaszkori helyzetével...

2013. nov. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
23 évesen igazán kitalálhatnál meggyőző érveket, nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne. Akár elmehetsz szélsőséges irányba is, hogy férfi szemmel nézve ettől ő értéktelen lesz, mivel csak úgy odadobja divatból másnak a szüzességét, plusz a nagy lázadása itt sehol sincs, hiszen külső nyomásra feküdne le valakivel, csak azért, mert mások is ezt teszik. Ha nem hallgat rád, az az ő baja, de ettől még nm neked kell felvállalni ezt a "nemes" feladatot, mert attól még hogy egy elméletet kerítesz a dolog köré nem leszel jobb. És ne a válaszadókat hibáztasd azért, mert nem a könnyebb utat ajánlották neked, nem vagy már gyerek elvileg. Ha van a közelében normális lány vagy nő, akivel ezt meg tudná beszélni, annak szólhatnál esetleg.
2013. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

Tök hülyeség volt ide írnom sztem, a priviket köszönöm, akik értelmeset írtak, nem könnyű dolog, megpróbálok előtte beszélni vele, s utána egy jó döntést hozni.

Itt tuti, h egy ember se tudná lebeszélni a csajt a válaszokból ítélve, vmiért ti se írtatok olyan meggyőző érveket, lehet, h nem tud senki????

Nem egy értelmes bagázs úgy látom, csak fikázni tud itt az ember, értelmet egy-két kivétellel nem látok senkiben.

Én, ha írok legalább megpróbálok javaslatokat tenni a jó ügy érdekében, fikázásra nem pocsékolom az időm, de mindegy.

2013. nov. 4. 21:43
 29/52 anonim ***** válasza:

23 éves vagy bazki, Te ismered a lányt és másokat oltogatsz, hogy nem adtak normális tanácsot? Mégis mit lehet tanácsolni egy 14 éves kamasz lánynak? Az anyjának meg az apjának kellene felpofoznia, hogy észhez térjen és ne viselkedjen úgy, mint egy qrv@. Vagy én neveljem meg a szülei helyett? Mégis honnan veszi, hogy zavarja a dolog? Mitől zavarja? Fáj neki, hogy szűz? Vagy ki miatt érzi "cikinek"?


Neked meg lehetne annyi eszed, hogy nem írsz ki egy ilyen kérdést, mikor a válaszolók várhatóan nem fognak vállon veregetni a felvetésért. Még hogy segítesz neki...egy 14 éves gyereknek? Hogy képzelted? Milyen férfi vagy Te? És még Neked áll feljebb?


(23-as voltam)

2013. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
nagyon
2013. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!