Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire gáz elvenni egy 14...

Mennyire gáz elvenni egy 14 éves csajnak a szüzességét 23 évesen?

Figyelt kérdés
Nem régi az ismeretségünk, de őt nagyon zavarja a dolog, h szűz, ezért segítenék neki ezt megoldani.

2013. nov. 3. 18:44
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

29-es:


Engem oltogat itt mindenki, h beszéljem le róla, blabalbla, de ez nem olyan dolog. Ez nem olyan dolog, h ismered, vagy nem sajna. Vannak elszántak, meg nem annyira elszántak mindenben. Megpróbálja az ember, de ha nem megy, akkor nincs mit tenni.


Az biztos, h hülyeség volt kiírni a kérdést, erre rájöttem.

Én nem írtam ilyet, vagy ha igen, akkor visszaszívom, h segítek neki. Ez nem segítség, de vki biztos "segíteni" fog neki, s sztem jobban jár velem, mint egy részeg állattal a diszkóban. Ennyi.

Én vagyok a hülye, piszkos, beteg állat igen, aki ide kirak ilyen hülye kérdést.

Többet nem fogok, ne aggódjatok, ennyit tanultam, s megoldom egyedül a dolgot.

2013. nov. 5. 01:43
 32/52 anonim ***** válasza:

@31:

Csak olvasd el a saját kérdésed részletezését: "Nem régi az ismeretségünk, de őt nagyon zavarja a dolog, h szűz, ezért segítenék neki ezt megoldani."


Az a helyzet, hogy nem Neked kellene ezzel foglalkoznod, hanem a szüleinek. Nekik kellene olyan értékrendet belenevelniük a lányukba, hogy ilyen hülyeség még véletlenül se forduljon meg a fejében. Veled pedig az a probléma, hogy úgy állítottad be az egészet, mintha Te egy jótét lélek lennél, aki kisegíti a lányt. Nem, Te ne legyél ez a jótét lélek, Neked 23 éves férfiként legyen tartásod, hogy azt mondd neki: "Hülyeségre készülsz, legyen eszed!, de legalábbis mondd meg, hogy Te ebben nem segítesz neki. Te nem dönthetsz helyette, ha hülyeséget csinál, az az ő baja.


Ha továbbra is zavar a dolog, akkor meg beszélj a barátnőivel vagy legvégső esetben a családjával. Nem hinném, hogy ha ezt elmondod, akkor bármi negatívum érne Téged, hisz Te semmi rosszat nem csináltál, sőt megpróbáltad lebeszélni egy hülye ötletről.

2013. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

32#


Szted, ha en nem vok vele, akjor nem talal vmi idiotat, aki meg esetleg ugyis banik vele, mint egy kur#aval? Az jobb lesz neki, vagy az, h jol bekopom nem fogja azt mondani, h csakazertis de? Ne mar pls, ennyibol tenyleg segitenek neki, h ne ugy veszitse el, mint egy ki lotyo.

2013. nov. 5. 19:11
 34/52 A kérdező kommentje:
Szoval meg kivsit jotetlelek is vok.
2013. nov. 5. 19:12
 35/52 anonim ***** válasza:

Te hogy viszonyulsz a lányhoz?

Tetszik, járnál vele, vagy csak izgató, hogy fiatal?

2013. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Szép kiscsaj, ha fiatalabb lennék, vagy ő idősebb sztem járnék is vele.
2013. nov. 6. 01:02
 37/52 anonim ***** válasza:
És így nem járnál vele?
2013. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Igy tenyleg problemas lenne, szuloi tiltas, meg ilyenek miatt sztem, de amugy de.
2013. nov. 7. 21:00
 39/52 anonim válasza:

Kérdezo nem itélek el e miatt nem foglak szidni mint a tobbiek ,de kérlek nézd más szemszogbol is:

Mondjuk neked van egy ennyi éves lányod és zavarja ez és lefekut ezért egy 23évessel kiderul ,hogy érzednéd magad? Aztán tedd hzzá ,hogy a lányod 14évesen terhes is lett volna!

Tény ,hogy romlott világban élunk ,de ez szerintem nem megoldás!!! és a legtobb lány hazudik is neki! Nekunk egy két lány azt beszélte tavaly meg tavaly elott ,hogy ok már terhesek egyeltalán nem fájt az elso a legjobb dolog a világon stb.. Tavaly az egyik el is veszítette 14-15 évesen anya lett! Az ota elmentunk más suliba az egyik barátnommel ,ahol normálissak voltak! Most kozépsulis vagyok és még 16évesen mindíg szuz!! (nálunk alapsuliban 9osztály van) ... Aztán abbol a lánybol is mi lett? Mesélte az egyik barátnonk ,aki még oda járt suliba ,hogy ott bogot eloszor nem tudta ,hogy terhes ,de annyira megviselte a dolog ,hogy vagdosta magát!! Aztán mikor kiderult bogott és olyanokat mondott ,hogy meg szuli és oda adja a cigányoknak!! Aztn a csaldja megtudta ,akkor már nem is mondom mivolt aztán kiderult ,hogy a tobbiek nem is sexeltek sosem hanem hazudtak! Szerintem az o sulitársai is hazdunak! Meséld csak ezt el neki! A lányt azota senki sem látta a szulei otthon tartsák nem engedik sehova sem! Meséld el lehet így meg érti!

De gondolj bele mégegyszer ha neked van egy ennyi idos lányod és 14évesen meg tudod ,hogy egy 23évessel veszítette el aztán tedd hozzá mondjuk ,hogy terhes lesz vagy valami!

Egyébként is romlott ez a világ ha most 14éves létukre ezt csináljak mi lesz 10-20év mulva wtf?

Amúgy is 14éves lánynak semmi keresni valoja a discoban!

Remélem segítettem 16/l

2013. nov. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Az en lanyomat olyannak fogom nevelni, mint amilyennek te tunsz utolso valaszolo a valaszod alapjan. Remelem nem csak itt jatszod a jo kislanyt, hanem igazabol is az vagy. Sok idosebbet versz itt az oldalon, koszi az nem basz#gatos, ertelmes valaszodat, meg persze a tobbinek, aki ertelmes valaszokat nyomott. Probalkozom majd a dologgal, de ez a lazado idoszak sztem a lanyoknal.
2013. nov. 8. 19:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!