Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire gáz elvenni egy 14...

Mennyire gáz elvenni egy 14 éves csajnak a szüzességét 23 évesen?

Figyelt kérdés
Nem régi az ismeretségünk, de őt nagyon zavarja a dolog, h szűz, ezért segítenék neki ezt megoldani.

2013. nov. 3. 18:44
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:

49-es:


Nálam ez a jel :D azt jelenti, h poénból írtam a dolgot. Ha a szöveg mögött látod, akkor vicc, legalábbis én így használom, nem tudom ki hogy, de ezek szerint nem sok ember használja erre a célra, mert sokszor azt hiszik, h komoly a szöveg így is. :)

De nem kell bocsánatot kérni ezért, ez van, én nem veszem sértésnek a szöveged, s igenis sok fiú hülye, ahogy lány is, ez nem nemfüggő. :DDD


50-es:


Igazad lett tényleg szerencsére, egy csajra sztem csak egy másik csaj tud így hatni, a legjobb bnője valszeg.

Én biztos, h nem tudtam volna meggyőzni, de semelyik férfi sem. Lehet, h ilyen időszaka volt egyébként, h elakarta veszíteni, mert mindenhol ezt hallja, s most tisztult ki a feje, vagy mittudomén, de mindegy is.

2013. nov. 30. 01:30
 52/52 anonim ***** válasza:
Happy End.
2014. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!