Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire gáz elvenni egy 14...

Mennyire gáz elvenni egy 14 éves csajnak a szüzességét 23 évesen?

Figyelt kérdés
Nem régi az ismeretségünk, de őt nagyon zavarja a dolog, h szűz, ezért segítenék neki ezt megoldani.

2013. nov. 3. 18:44
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Várjatok még 2 évet.
2013. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:

Mit akarsz te 23 éves hülye fejeddel egy szerencsétlen 14 KISLÁNYTÓL?


"Nagyon elszánt a csaj"


aha, azért, hogy megdugd, majd később tudjon dicsekedni a barinői előtt, hogy ő már kefélt egy 23 évessel. Ne legyél már ennyire életképtelen. A saját korosztályodban nem megy az ismerkedés? Vagy ha nem is, akkor a 18at legalább töltse már be, basz0d.

2013. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim válasza:
Éretlen dinnyét nem szokás lékelni.
2013. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim válasza:
Dugd csak meg szegény hogy majd mindketten belegondolhassatok h mit tettetek főleg úgy hogy ő még kislány.
2013. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok érett, egy szóval se mondtam, de jobban bízok magamban, mint egy jött-mentben, aki azt mond, amit akar.

A privikre nem reagálok, bocsi, elég gáz név nélkül is a dolog.

Nem lehet meggyőzni úgy vettem észre, én se akarom elrontani, de sztem az lehet, h körülötte mindenki elveszítette már, s ő is el akarja már.

2013. nov. 3. 20:54
 16/52 anonim ***** válasza:
Nem csak gáz, de ha még csak 13 éves és 11 hónapos pl., akkor még büntetendő is...:(
2013. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

De a többséggel értek egyet, h gáz vmennyiből, de tényleg inkább én, mint más pl. egy diszkóban, most nem azért.

14 elmúlt, azzal nincs baj, csak a lelkiismerettel.

2013. nov. 3. 21:32
 18/52 anonim ***** válasza:
Jól van, te már eleve elhatároztad, hogy megdöntöd a kiscsajt, szóval felesleges is volt feltenned a kérdést. Meg se akarsz próbálni vele beszélni erről, azt hiszed milyen nemes vagy és így fogod megmenteni, ha te fekteted le. Hát gratulálok!
2013. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Na okostojások, szerintetek mivel lehet meggyőzni egy ilyen csajt, aki lázad minden ellen, s aki gondolom mindaddig nem fogja bánni a dolgot, míg meg nem történik vkivel.

Mondjatok már dolgokat pls!!!!

2013. nov. 3. 21:42
 20/52 A kérdező kommentje:

Csak addig nagy a pofija mindenkinek, míg oltogatni kell?

Idáig csak egyértelmű dolgok hangoztak el, ennek nem sok haszna volt, h beszéld le róla, meg a többi blödség, ezért kár volt írnotok, s nekem is kár volt idejönni.

Győzzetek meg engem, vegyük úgy, h én vagyok a kislány, ok?

Mindenre lesz válaszom sztem, az ő fejével gondolkozok majd, rajta mindenttudok bagázs, nem lesz könnyű.

Majd írom én is a csajnak, amiket mondtok, s néha lehet, h egy az egyben az ő válaszát kapjátok, ok?


JÁTSSZUNK ILYET!

2013. nov. 3. 22:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!