Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nők! Ti hogy reagálnát...

Lányok, nők! Ti hogy reagálnátok, ha a párotok (ffi) másfél együtt töltött év után közölné, hogy szexuálisan te voltál neki az első?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 21:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
nem érdekelne
2013. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki. :-))

Jobb, mintha az derülne ki, hogy a századik vagy...

2013. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minden világossá válna, érteném a tapasztalatlanságát :-)
2013. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Kiakadnék, hogy még ennyire sem bízott meg bennem és ilyen alapvető dologban képes volt hazudni. Leosztanám, elmondanám a véleményemet és ennyi. Egy barátnőm járt így, neki egy évvel utána mondta el. Ő is kiakadt. Jogosan.
2013. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3. Nem tűnt tapasztalatnak.

4. Nem hazudoott

2013. nov. 12. 21:16
 6/13 anonim válasza:
100%
Én mondanám neki,hogy "hát erősen érezhető volt nyuszika " :D
2013. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó! Arról nem volt szó, hogy hazudott!!! Attól, hogy nem jelentette be, hogy elötted nem volt senkije, az még nem hazugság. Erröl CSAK akkor lenne szó, ha eddig tagadta volna, hogy te voltál az elsö neki.


Egyébként a kérdésre válaszolva: szerintem teljesen lényegtelen, hogy mi volt, mielött összejöttünk, és sokkal kevésbé zavaró, mint ha én lennék a sokszázadik.

2013. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem páromfél év utan mondta el.

Kicsit meglepodtem,de igy mar ertheto volt par dolga.

Megkoszontema bizalmat,beszelgettunk sokat,ennyi.

A kapcsolatunkat pozitivan befolyasolta,onnantol tudtam,hoy tenyleg bizik bennem.

2013. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Alaposan meghökkennék ha már javában húszon túl harminc felé járnánk de azért nem lenne akkora dolog.


A férfiak még büszkébbek és ha később jutnak el a szexuális aktusig akkor már ciki nekik bevallani, hogy nem voltak még senkivel.


Egy igazán jó kapcsolatban, ahol működik a kommunikáció és a megértés ott már elég biztonságban érzi az érzéseit és el meri mondani.


És ez nagy bátorságra vall mert a többi macsó a világért be nem vallaná.


Én nő vagyok ugyan de én sem siettem el tudom, hogy elég kellemetlen meg furcsán néznek az emberre ha fiatalabb korában nem vesztette el szóval kínos lehetett neki.


Ha bevallja az azt jelenti, hogy bízik a párjában és talán benne is motoszkál, hogy jó lenne végre megszabadulni ettől a titkoktól.


Én azért elbeszélgetnék vele mert kíváncsi vagyok. Szépen megbeszélnénk a dolgot, miért én vagyok az első, hogy jött ez így össze neki.

De semmiképp nem tartanám cikinek pláne ha mi jól kijönnénk az ágyban mert végül is ez a lényeg.


Ez nálam nem tartozna a "jólátvert" kategóriába mert ez elég kínos és nehéz lehetett neki, erről az ember nehezen beszél.

2013. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem akkor se esne jól, hogy így elsumákolta. Ez fontos dolog, szerintem. Fordítva mit szólt volna? (Nem mindenki vérzik az elsőnél pl)
2013. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!