Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a kövérebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kövérebb, súlyfelesleggel rendelkezők a teljesen normális, átlagos testalkatúakat levéznázzák esetleg megjegyzéseket tesznek, hogy izmosodni kéne?

Figyelt kérdés
Csak én ismerek ilyen felnőtteket vagy tényleg így van másoknál is? 17/F
2013. aug. 25. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem kéne, hogy érdekeljen.
2013. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem is érdekel csak furcsának találom.
2013. aug. 25. 17:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Rohadt vékony vagyok, de én azért edzem, nálam ez genetika, rohadt sokat eszek folyton mégis csak 55 kilo vagyok 187 cm mellett 17 évesen, és még edzek is. Engem is rohadt sokat basztatnak emiatt egyik fülemen be másikon ki, full leszarom, ugyanis is mindezek ellenére teljesen megvagyok elégedve magammal nem is értem mi a f**zom bajuk van, és ahogy tapasztaltam lányok terén sincs okom panaszra ... úgyhogy fel a fejjel :D
2013. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is furcsának tartom ezt, sőt, idegesít is. Irigyek. :)
2013. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az idősebbektől hallom olykor, hogy nincs férfi 100 kg alatt. Lehet él náluk még mondás.

Meg nőbe is, hogy nincs nő 70 kg alatt.

De ezt inkább a 40+ korosztálynál hallom.


Egyszer engem is megszóltak, hogy hogy fogok majd gyereket szülni olyan kis vézna vagyok! Pedig nem vagyok egy csontkollekció. Én csak mosolygok ilyenkor magamban egy jót és kész.

2013. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert a tömegfelesleg, vagyis zsír nem egyenlő azzal, hogy valaki gyenge is.

Az erőemberek mind kövérek is valamennyire.

HA láttál már Fekete Laci féle versenyt, láttad azt is, mekkora hasa van, és azt is, hogy többszáz kilót emel fel.

Rajtam is van vagy 10 kiló, de elbírok elég sok sújt is...

2013. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is olyan magas vagyok, mint te, de 20 kilóval több. Ezért nem értem, mondjuk főleg régebben volt ez, de akkor is hasonló testalkatom volt.
2013. aug. 25. 18:03
 8/16 A kérdező kommentje:
3-asnak írtam.
2013. aug. 25. 18:03
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért Fekete Lacit megnézném fekvőzés vagy húzódzkodás közben.
2013. aug. 25. 18:04
 10/16 anonim ***** válasza:

Kinek mi a normális testalkat. Nekem pl. egy kb. 170 cm-s férfi akkor néz ki jól, ha olyan 80-90 kg. Azalatt nekem szimplán girhes, rá sem tudok nézni és nem bántásképp mondom. Pedig én nem vagyok kövér, soha nem is voltam. Meg kell érteni, hogy nem mindenkinek ugyanaz a szép.

Mások meg teljesen normális alkatúakat, sőt, van hogy még soványakat is, csesztetnek azzal, hogy fogyni kéne (pl. egy kb 175 cm magas, 40 kilós ismerős hölgyet a férje).

2013. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!