Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha átszakadt a szűzhártyám,...

Ha átszakadt a szűzhártyám, utána kb. mennyi ideig vérzek? És mennyi ideig fáj? Ma délután megujjazott a barátom és most úgy érzem, hogy meghalok.

Figyelt kérdés

(személyes tapasztalatokat is nagyon szívesen fogadok!)

16/L


2013. nov. 17. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor az nem biztos, hogy a szűzhártyád! Elvileg az nem fáj sokáig és nem annyira. Nekem csak a behatolásnál fájt és vérzett. Lehet megsértett a körmével.
2013. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Durva volt.. ennyi! Legközelebb türtőztesse magát!
2013. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

egészen biztos, hogy átszakadt...

és nem sértett meg a körmével, mert levágta...plusz egyáltalán nem volt durva! :)

akkor nem is fájt csak egy nagyon kicsit az elején...és utána elmentem a mosdóba és akkor láttam, hogy egy nagyon kicsit vérzek! :S és most egyre jobban fáj...

biztosan nem jött meg, mert nem régen múlt el, viszont kb. úgy fáj mint akkor... :s

2013. nov. 17. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
pár órát simán fájdogálhat. Vérezni nem mindenkinek vérzik. söt a legtöbb esetben nem is vérzik. Rendesen fel voltál izgulva mikor csinlta? Máskor legyen ovatosabb.
2013. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Akkor passz. Én nem emlékszem, hogy nekem fájt volna utána :/

2013. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen! nagyon fel voltam izgulva és elég rendesen be is nedvesedtem, szóval simán ment minden...
2013. nov. 17. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!