Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Római katolikusok! Akik...

Római katolikusok! Akik házasságig tiszták mradtak/akarnak maradni, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Én elég vallásos vagyok, és ugye a házasságon kivűli testi kapcsolat bűn..így én is tettem fogadalmat, hogy házasságig várok. De néha úgy érzem nem bírom ki, pedig ki akarom! Néha úgy kívánnám a dolgokat:// Mit tanácsoltok? Köszi a normális válaszokat:)

15l



2013. dec. 1. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Aztán 18 évesen összeházasodsz a pasiddal és akkor derül ki, hogy rossz vele a szex, ami miatt a pasid megalázottnak érzi majd magát, kompenzálni kezd és bántani fog jó esetben szóval. De hát ugye összeházasodtatok...
2013. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ez nem igaz, biztos h kibirom!
2013. dec. 1. 15:25
 3/16 anonim ***** válasza:

[link]


Nem vagyok katolikus, de ezt az oldalt még én is szeretem, szerintem találsz érdekes cikkeket :)

2013. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszii, tök jó ez az oldal! :)
2013. dec. 1. 15:29
 5/16 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, amit linkeltem is jó, de van egy másik oldal, ahol rengeteg bejegyzést írt ezzel kapcsolatban egy fiatal katolikus lány, ha megtaláltam, belinkelem, mert tényleg jók az írásai.
2013. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

Ha tiszta akarsz maradni, akkor ne menj piszkos helyre és fürödj napi 3×.


Az, akinek van szexuális élete, az se nem bűnös, se nem tisztátalan. Óva intelek attól, hogy lenézd és kevesebbnek gondold azokat az embereket, akik nem úgy gondolkoznak, mint te.

2013. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]


Na, ez az :)

2013. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jajj köszii ez is jó:)) de tényleg nagyon jóó:)
2013. dec. 1. 15:35
 9/16 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2013. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Pont azért érzed ìgy mert torz,természetellenes dolog amit csinálsz és rámehet a leendő házasságod.
2013. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!