Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok. Miképp viszonyultok...

Lányok. Miképp viszonyultok ahhoz, ha a barátotok még szűz, de nektek már volt komoly kapcsolatotok? 20F

Figyelt kérdés
20 vagyok és szűz, a lány szintén 20, de volt már 2 komoly kapcsolata, ami másfél évig tartott, gondolom ezidő alatt volt hancúr. Ha erre kerül a téma, megmondanátok, hogy szüzek vagytok, vagy sem? A helyembe.

2013. dec. 19. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Mond meg nyugodtan. Én is pontosan ebben az esetben voltam csak 18 évesek voltunk. Én úgy vettem észre jobban szeretett ez miatt.


22/F

2013. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy a lányok többségét zavarná a dolog.

Igen,megmondanám.Szerintem ő is másképp állna a dologhoz.

Persze, nem árt,ha tudja,hogy nem gyors tüzelés üzemmódú vagy.

2013. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én elmondtam miután lefeküdtünk egymással. Kinevetett. Mai napig sem hiszi el, 3 hónapja vagyunk együtt.

22F

2013. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én elmondanám előtte, ha szűz vagy és bénázol az teljesen Ok mert még nincs tapasztalatod, de ha azt hinném van tapasztalatod és úgy vagy béna..
2013. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ppetimessi válasza:
Ha elhívod hogy sexeljetek akkor te sem leszel szűz és nincs baj. Am hány centis a fütykösöd mert én is szűz vagyok és el akarom veszteni. ÍRj privátban! 20 l
2013. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Majd meglátjuk végül mi lesz.

Az utolsó meg fiú ezzel a névvel. És egy jöttmentet amúgysem dugnék meg.

2013. dec. 19. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen.

Ő 20 volt, én 25.

Végülis elvettem neki a szüzességét, pár nap múlva dobtam.

De nem azért, mert szűz volt előtte, vagy béna (annyira nem volt az, nrmtrg zavart volna), egyszerűen nem éreztem azt, amit kéne.

2013. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!